Жнива у Церкві “Гефсиманія”

Церква “Гефсиманія” провела 2- гий день фестивалю “З Богом у Майбутнє” у Червонограді
18.07.2010
Завершився Дитячий табір Церкви Гефсиманія “долаючи Вершини”
31.07.2010

Жнива у Церкві “Гефсиманія”

25 липня, на Недільному Богослужінні Церкви “Гефсиманія” пройшов особливий час жнив.На подвір’ї храму щороку ми сіємо пшеницю. Як нагадування про Господні Слова.  “Чи не кажете ви: Ще чотири от місяці, і настануть жнива? А Я вам кажу: Підійміть свої очі, та гляньте на ниви, як для жнив уже пополовіли вони!” (Iван.4:35)

Жнива уже побіліли. Цьго року Господь рясно поблагословив нашу Церкву “Гефсиманію” і примножив її. “А посіяне в добрую землю це ті, що слухають слово й приймають, і родять утридцятеро, у шістдесят і в сто раз” (Мар.4:20)

Старший пастор Марченко Валерій Павлович жне перші колоски.Пастори Домашніх Церков та лідери служінь – кожен взяв участь у цих жнивах. Уся Церква зібралася на жатву. “І промовив до них(Ісус): Хоч жниво велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб робітників вислав на жниво Своє” (Лук.10:2)

Брат Марченко Павло Теодосійович показує як потрібно “професійно” жати жнива.Алілуя! Господь дав нам урожай, минулого року – 120 колосків а у цьому році – 900!

 

Подати молитовну потребу