Всеукраїнський День Біблії у Церкві “Гефсиманія”

У Церкві “Гефсиманія” пройшов дитячий табір “Відпочиваємо разом”
30.10.2010
Будівництво нового баптистерію у Церкві “Гефсиманія” – завершено!
06.11.2010

Всеукраїнський День Біблії у Церкві “Гефсиманія”

Останній тиждень жовтня у всіх Церквах України особливо відзначається День Біблії. Сьогодні Церква зібралася разом, щоб прославити Господа і подякувати Йому за те, що Він дав нам Своє Слово. Свідчення про Господні благословення. Сестра Леся Пилипенко розповіла про те, як її 7-ми річний син Олексій був зцілений через молитву і велику віру в те, що Господь його зцілить.

Сестра Каріна Геворгян подякувала Господу за те, що Він захищає Свох дітей. Матір сестри Каріни збила машина, але жодних серйозних ушкоджень чи переломів не було. Сестра Вітюк Світлана щиро подякувала усім, хто підтримав її у молитві за вирішення проблем з документами на роботі.

А ви читали Біблію? а про що вона нам говорить? “Тільки в Божому Слові – Біблії ти знайдеш знайдеш відповідь на усі свої питання” – діти у віршах нам розповідали про цінність і важливість Божого Слова. Диякон В’ячеслав Воровченко розповів Церкві про історичні факти, що підтверджують правдивість і точність Біблії. Пастор Валерій Павлович Марченко: “Біблія – єдина древня книга, правдива у всіх наукових подробицях.”

 

Подати молитовну потребу