Сьогодні велике свято на небесах! Ще 5 душ прийняли Ісуса Христа як свого Господа та Спасителя

Двохденний піст та молитва пасторів, служителів та помічників
26.06.2010
Початок будівництва стіни у Великому залі Храму
06.07.2010

Сьогодні велике свято на небесах! Ще 5 душ прийняли Ісуса Христа як свого Господа та Спасителя

5 сестер із міста Червоноград сьогодні у покаянні визнали визнали Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем. “Прийдіте заспіваймо Господу” – група прославлення Церкви “Гефсиманія” закликала людей поклонитися Царю Царів і заспівати Йому нову пісню від щирого серця.

Сестра Леся Пилипенко засвідчила перед Церквою про те, як Господь дав їй допоміг їй стати сильним служителем і благословив через наставництво. Той хто вірує в Ісуса Христа – не загине повік! – основна тема проповіді пастора Валерія Павловича.

У перший тиждень місяця ми через прийняття причастя згадуємо про страждання і смерть нашого Господа Ісуса Христа на хресті Голгофи. Він помер та воскрес для того, що б ми мали життя вічне. Сьогодні 5 сестер (Ковалик Людмила, Рудь Віра, Острук Надія, Валепна Юлія, Охлупіна Марія ), а на минулому тижні 2 братів (Ковівчак Віталій та Тилований Степан) у молитві покаяння визнали Ісуса Христа Своїм Господом та Спасителем.

Після закінчення Богослужіння пастор разом із 7-ма новоувірувавшими братами та сестрами провів особливий час наставництва “Перші кроки у Христі”. Наступного тижня розпочинається курс Наставництво-1 для новоувірувавших братів та сестер.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”428″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу