Перше Загальноміське Свято Сім’ї “МАМА, ТАТО І Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у місті Львові

Відзначення Дня Пам’яті ІІ-Світової Війни у Геріатричному пансіонаті
13.05.2011
Перше загальноміське свято сім’ї “ТАТО, МАМА і Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у м. Червонограді
15.05.2011

Перше Загальноміське Свято Сім’ї “МАМА, ТАТО І Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у місті Львові

DIGITAL CAMERA

14 травня, напередодні Всеукраїнського Дня Сім’ї у Львові на майданчику біля Порохової Вежі Церква “Гефсиманія” спільно з християнськими Церквами міста Львова провела свято для сімей. Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” розпочав Свято Сім’ї піснею – молитвою “Ми молим за свій край”.

В’ячеслав Воровченко – диякон Церкви “Гефсиманія” та в.о. директора спеціалізованого центру сім’ї при Управлінні сім`ї та молоді ЛОДА запросив до вітального слова організаторів Свята Сім’ї у місті Львові – керівника відділу соціальної роботи Галицького району Львівського міського центру для сім’ї дітей та молоді Юрія мирославовича Тибінку, Старшого пастора Церкви “Гефсиманія” Марченка Валерія Павловича та отця-диякона Юрія Ткача (Вища Духовна Семінарія РКЦ)

Андрій Миколайович Рожнятовський (Начальник управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА) привітав учасників змагань і подякував організаторам за чудове свято. У святі прийняли участь 9 сімей із різних християнських Церков міста ЛЬвова (УГКЦ, РКЦ та євангельських Церков). Сім’ї- учасники були поділені на 2 команди, які назвали себе “Одна Стріла” та “Щаслива Родина”.

За умовами першого конкурсу-естафети “набавання м’яча” дитина, мама і тато, по черзі набивають м’яч – загальний результат виводився із суми набитих м’ячів кожного члена сім’ї.
Кожна гра мала не тільки спортивне але і духовне підгрунтя – у цьому конкурсі розкривались принци гармонійної, щасливої родини – кожний член сім`ї відіграє свою важливу роль, і разом члени родини досягають спільної перемоги.

Дуже важливо у сімейному житті навчитися слухати один-одного. Чоловік – батько, потребує мудрої поради дружини і вміти слухати дружину, жінка потребують міцної чоловічої опори і також вміти слухати свого чоловіка, а діти потребують схвалення і підбадьорення батьків.

У другому конкурсі “Футбольний слалом” – учасникам зав’язувалися очі і вони почерзі на час проводили м’яч повз фішки. Інші члени родини підказували і допомагали. Час від часу усі ми потребуємо дисципліни і вміння виконувати “штрафні” =) У цьому конкурсі “Сімейний штрафний” – з одинадцятиметрової позначки і тато, і мама, і дитина повинні були забити м’яч у пусті порота.

У таймауті між змаганнями клоуни Дитячого Клубу “Майбутні Батьки України” разом з усіма дітьми та дорослими радісно співали про те, що треба слухатися батьків, дружити і нічого не лякатись! Діти та дорослі разом раділи та співали. “Смішний футбол” – тато з дитиною на плечах вправно грає у футбол!!! =) Естафета для сімей – “Троє – одне ціле!” (а в деяких випадках і четверо!) Нагородження переможців! Грамота та медаль для родин, що брали участь у змаганнях.

Особливими гостями нашого свята був народний фольклорний вокально-інструментальний гурт “Дивоструни”, який виконав для нас багато веселих українських народних пісень. На закінчення свята гурт Дивоструни та музичний гурт Церкви “Гефсиманія” заспівали традиційне українське побажання та благословення – “Многая літа!”.

 

Подати молитовну потребу