Перше служіння на новому місці ОНОВЛЕНОЇ Церкви “Гефсиманія” м. Червонограда

День Біблії у школі № 34
08.11.2010
Нова Домашня група на новому місці у Червонограді
17.11.2010

Перше служіння на новому місці ОНОВЛЕНОЇ Церкви “Гефсиманія” м. Червонограда

Алілуя! Господь благословив нашу Церкву “Гефсиманія” у м. Червонограді новим чудовим приміщенням на стадіоні “Шахтар”. Алілуя! Господь благословив нашу Церкву “Гефсиманія” у м. Червонограді новим чудовим приміщенням на стадіоні “Шахтар”.

Сьогодні Церква “Гефсиманія” у місті Червонограді зібралася для того, щоб прославити Господа і наповнитися Його Словом. “Мир Вам” – так сказав нам вітати один-одного Господь Ісус Христос. Диякон В’ячеслав Воровченко: “Ми зараз будемо молитися за захист і за Боже ведення Церкви у Червонограді, тому, що минулої середи сталося НОВЕ народження Церкви!”

Сестра Арпіне Задорожна засвідчила про свій шлях до Бога. Вона розповіла Церкві про те, як Господь врятував її життя. Сестри – служителі сьогодні зранку приїхали із благословенної жіночої конференції яка проходила у Церкві “Емануїл” (м. Київ). Сестри Наталя Зубкевич, Олена Мархева, Наталя Сергеєва та Віра Коломієць поділилися з нами своїми враженнями та благословеннями які Господь дав їм на конференції.

Сестра Наталя Сергеєва вперше була на подібній конференції для жінок-служителів і з захопленням розповіла нам про те, що Господь відкрив їй на цьому служінні. Сестра Наталя Зубкевич: “”Сестри! Вам усім треба було поїхати туди!!!” Сестра Віра Коломієць: “Бог відкрив мені, що мені потрібно служити Йому”.

“Ми у Христі одна сім’я” – так співає Церква “Гефсиманія” міста Червонограда. Дякуємо Богу, що брати і сестри у Господі це наша підтримка у радості та випробуваннях. Церква – це справжня сім’я! Особливі подарунки для братів та сестер, що минулої неділі на урочистому Богослужінні Церкви “Гефсиманія” у місті Львові прийняли Водне Хрещення.

І вся Церква у молитві благословляє наших нових братів та сестер. Молитва-благословення “Нехай благодать нашого Господа Ісуса Христа, і любов Бога Отця, і єдність Духа Святого перебуває з усіма нами”. І вся Церква сказала “АМІНЬ!” А у дітей в цей час проходила Недільна Школа

Діти – це майбутні служителі, вчителі, пастори Церкви, тому ми молимося і благословляємо дітей та вчителів. У Недільної Школи тепер є справжня класна кімната, де діти можуть ближче пізнавати Господа. Марія Трефілова – вчитель Недільної Школи, навчає дітей про велику Господню милість до нас і про Божий план спасіння для кожної людини.

Після Біблійної розповіді діти малюють і тим самим ще більше роздумують про тему яку почули на сьогоднішньому уроці. Нажаль служіння уже закінчилось і служителі церкви “Гефсиманія” із міста ЛЬвова повинні їхати додому… але славу Господу ми можемо співати не тільки на Богослужінні! Ось брат Олексій взяв гітару, і весь “бусік” знову співає хвалу Ісусу! А наші китайці просто чудово співають українською для Бога, який є Батьком для всіх народів!

 

Подати молитовну потребу