Перше Хрещення у Храмі Церкви “Гефсиманія”

Будівництво нового баптистерію у Церкві “Гефсиманія” – завершено!
06.11.2010
День Біблії у школі № 34
08.11.2010

Перше Хрещення у Храмі Церкви “Гефсиманія”

Дві Церкви, “Гефсиманія” м. Львова та “Гефсиманія” м. Червонограда зібралися разом щоб особливо відзначити Свято Водного Хрещення. Старший пастор Валерій Павлович Марченко у вітальному слові до Церкви розповів про важливий Біблійний принцип – Закон сіяння та жатви. Більше як 140 людей із Церкви “Гефсиманія” міста Львова та Червонограда зібралося щоб разом прославити Господа у цей особливий день.

Після проповіді був заклик до покаяння і дві душі покаялися перед Богом. Алілуя! Дух Господній торкається і до старших людей і до зовсім юних. Група порядку відкриває баптистерій.

“Дякуймо усі Господу” – група прославлення в радості закликає народ Божий до подяки нашому Господу Ісусу Христу. Пастор дає останні, перед хрещенням, настанови. Семеро братів та сестер із Львова та Червонограда сьогодні вступають у Заповіт з Господом через Водне Хрещення. Пастор Валерій Павлович представляє Церкві нових братів та сестер. Молитва-благословення за хрещення.

Галина Гук увірувала в Господа Ісуса ще два роки тому і тепер на служінні Церкви “Гефсиманія” міста Червонограда вона вирішила присвятити все своє життя Господу і виконати Його заповіт – Водне Хрещення. Сестра Марія Пішкало прийняла у своє серце Ісуса Христа на служінні Церкви “Гефсиманія” у Червонограді. Подружжя Олег та Наталя Сербіни разом, в один день, присвятили своє життя Богу.

Рідні брат і сестра – Богдан та Софія Марідко, пізнали Господа через служіння Підлітково-Молодіжного Клубу у місті Червонограді. Лінь Сюаньхао, студент Львівської консерваторії із Китаю, щиро увірував у Господа Ісуса Христа у Церкві “Гефсиманія”. Продовження Богослужіння… Молитва-благословення з покладанням рук. Причастя – Вечеря Господня – Хлібопроломлення. Новоохрещена сестра Марія свідчить про свій шлях до Господа.

Пастор Валерій Павлович розповідає про особливі подарунки для новоохрещених. Біблії, свідоцтва про хрещення, квіти і фотографії. Слава Господу за сім спасенних душ!!! Олександр Задорожний, брат із Церкви “Гефсиманія” міста Червонограда, засвідчив про те, як Господь врятував його та звільнив від наркотичної залежності.

Особлива подяка для братів Ігора Хілютича та Іллі Юрківа, які багато послужили для того, щоб сьогоднішнє свято могло відбутися. Вони вдвох зробили цей баптистерій і ми дякуємо Господу за їхні посвячені серця. Уся церква разом також благословила їх. Привітання для новоохрещених.

Діти та молодь Дитячо-підліткового клубу із м. Львова спеціально для свята хрещення приготували пісню з рухами. Вітання від Дитячо-підліткового клубу із Червонограду. Домашня Церква брата Ігора Хілютича та 2-га музична група Церкви “Гефсиманія” заспівали чудовий подячний псалом. Сестри із міста Червонограда заспівали пісню про дію Святого Духа у нашому житті. Вітання від “Китайської” музичної групи церкви “Гефсиманія”.

Новоохрещені і також брати і сестри із Львова та Червонограда, які приїхали щоб їх підтримати, після закінчення Богослужіння мали святковий обід. Пастор дякує усім, хто приїхав сьогодні у на це особливе свято до Львова. Час вирушати додому в Червоноград… Пастор Валерій Павлович благословляє дорогу назад. Щаслива Червоноградська Церква!!!

 

Подати молитовну потребу