Перша організаційна зустріч у місті Червоноград – заснування Церкви “Гефсиманія”

Свято Водного Хрещення у “Гефсиманії”
23.05.2010
Перше Богослужіння у Церкві “Гефсиманія” (Червоноград)
30.05.2010

Перша організаційна зустріч у місті Червоноград – заснування Церкви “Гефсиманія”

На протязі більше 3-х років Церква “Гефсиманія” (м. Львів) має спілкування – співслужіння із домашньою групою у місті Червоноград де збираються більше 20-ти братів та сестер. Спільне поклоніння Богу. Вручення братам та сестрам, які прийняли хрещення, спільних фото на згадку.

Одному із засновників групи, брату Ярославу Васильовичу Баньковському, фото для архіву Церкви “Гефсиманія” (Червоноград). Пастор Марченко Валерій Павлович відкрив організаційні питання заснування наставництва, душеопікунства, принципів заснування та проведення домашніх груп у Церкві “Гефсиманія” (Червоноград).

Пастор Олена Мархева розповідає про принципи поведення домашніх груп, душеопікунства та наставництва. Спільна молитва єдності в одному Дусі, в одному розумінні, в одному баченні. Спілкування груп по служінням. Пастор Левитського (Музичного) служіння, Олена Мархева, розповідає музикантам, та лідеру музичної групи у Червонограді, брату Роману, про принципи та умови заснування музичного служіння у Церкві.

Підсумкове слово пастора про принципи проведення та заснування домашніх груп та душеопікунства. Спільна молитва подяки Богу.

 

Подати молитовну потребу