Конгрес пасторів Всеукраїнської Ради Християнських Церков у Львові

Новий молодіжний клуб “ENTERClub”
26.11.2010
Зустріч Духовної Ради Церков м. Львова
30.11.2010

Конгрес пасторів Всеукраїнської Ради Християнських Церков у Львові

30 листопада у м. Львів приїхали пастори – представники Духовних Рад із всіх обласних центрів України для спільної молитви та планування спільних служінь. На початку пастор Валерій Марченко, Церква “Гефсиманія” м. ЛЬвів, координатор Духовної Ради Церков міста Львова та пастор Генадій Гвоздєцкий, Церква “Пробудження” м. Дніпропетровськ секретар Всеукраїнської Ради Християнських Церков (ВРХЦ) у спільній молитві попросили Господа благословення на початок проведення 2-го Конгресу Всеукраїнської ради Християнських Церков.

Після молитви пасторів, всі представники Духовних Рад всіх областей України щиро прославили Господа і вклонилися Йому у супроводі музичної групи прославлення Церкви “Гефсиманія” міста Львова. Церква “Гефсиманія” забезпечила звукову та фото апаратуру на конгресі

Після спільного поклоніння та прославлення Господа, пастор Генадій Гвоздєцкий запросив усіх пасторів привітати один-одного словами “Мир вам – Шалом”. Першими на конгресі представили своє служіння та працю для Господа пастори Духовної Ради м. Львова. Пастор Валерій Марченко провів першу частину представлення про початок спільних молитов пасторів різних християнських конфесій м. Львова починаючи з 2001 року.

Пастор Дмитро Колесник, Церква “Осанна” м. Львів, представив другу частину історії розвитку спільних молитов та служінь пасторів та Церков Львівському Оперному театрі. Пастор Церкви “Божий Покров”, Зеновій Василик, розповів про соціальні проекти Духовної Ради м. Львова – допомогу дитячим будинкам, притулкам та інтернатам.

Пастор Валерій представив пастора месіанської Церкви “Сіон” м. Львова, який розповів про проведення спільних свят Церквами у різні роки в Оперному театрі та на “Зеленій сцені” у парку Культури ім. Б. Хмельницького. Олександр Савченко, пастор Церкви “Дім Божий”, представив ще один вид спільних служінь Церков м. Львова, проведення першого в році Хлібопроломлення – Вечері Господньої.

Пастор Генадій Гвоздєцкий представив головне бачення для ВРХЦ – ЄДНІСТЬ. Гість конгресу, президент “Міжнародного Центру Батьківства”, Олександр Марченко, відкрив проблему батьківства в Україні та показав шляхи служіння батькам пасторами та Церквами України. У перерві кава, чай, печиво і головне – знайомство пасторів з усіх обласних центрів України. Пастори ділились досвідом спільних служінь. Група прославлення Церкви “Гефсиманія” служить пасторам при столах.

 

Подати молитовну потребу