Концерт сучасної християнської пісні “Нас єднає любов”

Зустріч Всеукраїнської Ради Християнських Церков (ВРХЦ) у м. Львові
05.10.2010
День Жнив у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград
10.10.2010

Концерт сучасної християнської пісні “Нас єднає любов”

Група прославлення Церкви “Гефсиманія” прийняла участь у концерті присвяченому завершенню 3-го Екуменічного Соціального Тижня у Львові, що проходив у театрі ім. М.Заньковецької. Інтерв’ю Старшого пастора ХЄЦ “Гефсиманія” про завершення Екуменічного Соціального тижня у Львові. Святковий концерт у театрі ім. М. заньковецької відкривали брат екуменічної спільноти Тезе (Франція) та Ірина Кітура – голова секретаріату 3-го Екумеічного Соціального тижня.

Наші друзі – дитячий колектив “Ковчег Ноя” (м. Вінниця) радісно і жваво нагадали усім про те, що Бог – наш Тато і з Ним немає чого лякатися 🙂 Гурт “Кана” – не зважаючи на те, що зараз осінь заспівав нам про весну. Як весна оживляє і зігріває землю так і наш Господь чекає нас, щоб дати нам нове життя. Переможець телевізійного проекту “Шанс”, відомий український співак Павло Табаков заспівав добрі пісні Володимира Івасюка про любов, адже Бог є любов!

Група прославлення Церкви “Гефсиманія” завершила святковий концерт піснями прославлення нашого Господа Ісуса Христа та молитвою за нашу рідну землю Україну.

 

Подати молитовну потребу