Виїзне служіння хрещення на озері

Події на збудування Церкви
10.10.2017
Конференція Євангельських Церков Західної України, м. Трускавець
23.12.2017

Виїзне служіння хрещення на озері

Влітку 3 сестер і 1 брат були охрещені пастором Валерієм Марченком підчас особливого виїзного служіння на озері. Церква виїхала до Червоногра-ду, де провела служіння хрещення разом із дочірньою церквою “Гефсиманія” м. Червонограда.

Церква зібралась разом на молитву перед служінням у мальовничому лісовому куточку край місцевого озера. Гурт прославлення славить Господа озера, де буде хрещення.

 

Пастор Валерій Марченко сказав слово про важливість публічного визнання віри в Христа шляхом вступу в заповіт з ним через хрещення. Сестри і брат поділились своїм свідченням, яким вони йшли шляхом до хрещення і приготувались до таїнства.

 

Пастор Валерій молиться за Боже освячення місця, де буде відбуватись занурення на знак поховання старого життя і початку нового. Дорослі і діти з нашого дитячого табору, який відбувався неподалік були свідками цієї визначної події.

 

Сестра Марія Марідко, мати 6 дітей і віруюча вже довший час, на славу Божу охрестившись, виконала усю правду.

 

Брат Віталій Марідко, один із синів Марії Марідко, в нашій церкві в Червонограді із самого її початку.

 

Сестра Рената Гошовеька, студентка, яка прийшла до Господа через свідчення своєї подруги—християнки Мирослави, яка хрестилась наступною.

 

Сестра Мирослава Плахтина, якій було дозволено батьком охреститись тільки по досягненні повноліття, тому цей момент був для неї особливим і довгоочікуваним.

 

Наприкінці служіння всі діти із дитячого табору Церкви “Гефсиманія” привітали новоохрещених піснями хвали Богу! 

 

Пастор Валерій подарував кожному новоохрещено-му Біблію, свідоцтво про хрещення і після першого причастя, помолився з покладанням рук.

 

Задати питання пастору