Служіння Подяки за місяць листопад

Особливий гість із Українського Католицького Університету (УКУ)
15.11.2009
Піст та молитва за бачення Церкви на 2010 рік
13.12.2009

Служіння Подяки за місяць листопад

Темою цього тижня була подяка. Подяка за місяць, за благословення, які дав нам Господь, за зцілення та забезпечення наших потреб. Богослужіння розпочалось із молитви та прославлення нашого Господа Ісуса Христа. Старший пастор Церкви Гефсиманія, Валерій Павлович Марченко, поблагословив усіх присутніх Словом із Святого Писання.

Сестра Ірина Напрасник поділилася свідченням про Господні благословення у її житті. Сестра Іра подякувала Господу за забезпечення та можливість пожертвувати кошти на будівництво Храму Церкви. Сьогодні ми радіємо та поздоровляємо нашого брата у Христі Лі Ляна із днем народження. Лі Лян прибув в Україну із далекого Китаю навчатися у консерваторії і саме тут, в Україні, Бог торкнувся його серця і Лі Лян визнав Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем

Із 29 річницею шлюбу, брати та сестри Церкви “Гефсиманія”, привітали сім’ю Мурадянів. Сестра Каріна є вчителем Недільної Школи а також приймає участь у Молитовному служіні Церкви. Особлива молитва з оливопомазанням за зцілення сестри Оксани Дідух. Сестра Олена Панцерно поділилася свідченням про чудесне зцілення після молитви Домашньої Церкви.

Сьогодні особливе свято у сім’ї служителів Семченків пастора Дмитра та сестри Свілани – молитвою покаяння молилася ще одна спасенна душа матір сесри Свілани – Глушакова Богумила Мар’янівна.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”482″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу