Церква “Гефсиманія” у центрі міста Львова вітала усіх чоловіків із Днем Батька.

Перший семінар для служителів – підготовка духовних наставників курсу “Перші кроки у Христі”
13.09.2011
“День Біблії” у Дитячому клубі Церкви “Гефсиманія”
08.10.2011

Церква “Гефсиманія” у центрі міста Львова вітала усіх чоловіків із Днем Батька.

Напередодні Всеукраїнського Дня Батька, який щорічно проходить у 3-тю неділю вересня, члени Церкви “Гефсиманія” вийшли у Центр міста Львова, біля пам’ятника Шевченку, щоб привітати батьків, дідусів та майбутніх батьків із цим прекрасним святом.

Громадська організація “Майбутні Батьки України” та Церква “Гефсиманія” сьогодні вітали усіх чоловіків і розповідали їм про про особливу роль батька, як голови сім’ї та відповідальність перед Богом за виховання своїх дітей.

Олена Мархева, керівник музичного служіння Церкви “Гефсиманія”, вітала чоловіків із Святом Батька і бажала Божого благословення у їхні родини, мудрості і розуміння відповідальності батька за свою сім’ю. Цзянь Цень та Лі Менмен – студенти із Китаю, також щиро вітали усіх чоловіків із Всеукраїнським Днем Батька.

Батько – це голова сім’ї і саме тому важливо, щоб він усвідомлював свою відповідальність з самого початку життя його дітей. Молоді люди, які ще не є батьками, також потребують Божої мудрості, як стати справжнім Батьком і головою сім’ї. Дідусь – це подвійно батько, тому старше покоління подвійно заслуговує нашої поваги та подяки.

Світлана Михайлівна Повторева – доцент кафедри філософії Львівського Національного Університету “Львівська Політехніка” у інтерв’ю для телеканалу CNL підкреслила важливість ролі батька у сім’ї. Народний артист України, Святослав Максимчук – “Батьківщина, починається від батька”. Пан Роман Чаплик (ЛЬвівська Міська Рада) – “Вітаю усіх батьків і хочу побажати, щоб ви були завжди щасливі та кохані”.

Для дітей, Дитячий клуб “Майбутні Батьки України”, провів веселі ігри і щоб день запам’ятався по особливому – усіх бажаючих розмальовував клоун Еник (Павло Васіков). Кожен батько несе відповідальність перед Богом за те, як він виховає своїх дітей. Батько та уже дорослий син, який сам давно став батьком дізналися багато нового про те, яким повинен бути справжній батько.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”314″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору