23 річниця Церкви “Гефсиманія”

Згадуємо останні дні Христа – Чистий четвер
27.04.2017
Вечір християнської пісні в Червонограді і проповідь Євангелія
20.05.2017

23 річниця Церкви “Гефсиманія”

23 квітня Церква “Гефсиманія” відсвяткувала 23 роки служіння Господу. На святі разом з нами прославляли Господа християнський гурт “Шехина” на чолі з Русланою Буковською та була проведена особлива молитва за зцілення служителем із Швеції Крістером Боргом.

Пастор Валерій Марченко сказав слово вітання до церкви, дякуючи Богові і Його дітям за усі роки вірного і спільного служіння. Гості, які знають церкву вже багато років, також сказали свої слова вітання.

 

Пастор Валерій та диякон Вячеслав Воровченко запрошували на сцену членів церкви, яким видавали вдячні грамоти і подарунки за вірну участь у різноманітних служіннях церкви. Не тільки окремим членам церкви, але й цілій багатодітний родині Плахтин бута видана грамоту за участь у багатьох служіннях церкви. Люди усіх віків, літні і молодші були відзначені за вірність у розповсюдженні слова Божого.

 

Єпископ Анатолій Кузьмич прибув з Трускавця з його дружиною, щоб привітати церкву.

 

Домашні церкви по черзі вітали церкву і пастора з днем народження і дарували подарунки.

 

Церква “Гефсиманія” м. Червонограда приїхала, щоб привітати Львівську церкву і разом прославити Бога. П’ять сестер сім’ї Плахтин також привітали церкву новою піснею прославлення Бога.

 

Наприкінці служіння брат Крістер Борг, місіонер із Швеції, провів молитву за зцілення від болів та хвороб.

 

Задати питання пастору