Святкове пасхальне Богослужіння Церкви “Гефсиманія” міста Червонограда

Євангелізаційне Пасхальне служіння у лікарнях міста Червонограда
24.04.2011
Служіння хворим у лікарнях міста Львова
25.04.2011

Святкове пасхальне Богослужіння Церкви “Гефсиманія” міста Червонограда

Разом з усіма християнами ми сьогодні відзначаємо свято Великодня – Воскресіння Господа Ісуса Христа. Алілуя! – Христос Воскрес! Сьогодні радісна пісня прославлення лунає особливо велично та дзвінко. 5 братів та сестрер вийшли вперед і зачитали уривок з Євангелія від Св. Марка 16:6 різними мовами – українською, англійською, німецькою, російською, польською та грецькою на знак того, що Воскреслий Господь сьогодні кличе своїх дітей з усіх народів та племен землі. “А він промовляє до них: Не жахайтесь! Ви шукаєте Розп’ятого, Ісуса Назарянина. Він воскрес, нема Його тут! Ось місце, де Його поховали були.” (Мар.16:6)

Церква в щирій хвалі віддає славу та честь Богу, що воскресив кожного з нас для нового життя. Сестра Наталя Сергеєва зачитала уривки з Біблії про з’явлення Воскреслого Ісуса Христа жінкам біля гробу, Петру та учням, які йшли по дорозі в Еммаус. Диякон В’ячеслав Воровченко сказав слово про значення Воскресіння сьогодні для кожної людини.

Сьогодні люди несуть у Церкви кошики із їжею та пасхальними хлібами – пасками і пастор Ритуального служіння Дмитро Семченко розповів про те, чому ми це робимо і яке значення має благословення хліба для нас. Молитва – благословення за Пасхальні хліби, які брати та сестри принесли сьогодні до Церкви.

 

Подати молитовну потребу