Служіння зцілення та Божих чудес у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград

Молитва-благословення на немовля та молитва за новий навчальний рік
29.08.2010
Пасторський піст та молитва
11.09.2010

Служіння зцілення та Божих чудес у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград

У Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград розпочалося нове служіння – Недільна Школа. Святе Писання каже – “Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї” (Пр.22:6) і саме у Недільній Школі дітям доступно і з любов’ю посвячені вчителі розповідають про Бога і про Його величний план спасіння усіх людей через Ісуса Христа.

Брат Олексій Мурадян розповів Церкві про Господнє чудо у його житті. Бог врятував його життя тоді, коли вже не залишилося жодної надії. “..хто покличе Господнє Ім’я, той спасеться”. (Дiї.2:21)

Брат Васіков Павло та сестра Марченко Олена поділилися з Церквою відкриттями, які Господь дав їм на конференції міжнародної благодійної організації “АСЕТ”, що проходив у м. Одесі. У першу Неділю місяця в Церкві “Гефсиманія” відбувається особлива молитва за зцілення.

Більше 3-х місяців брат Сальваторе та сестра Віра відвідували Церкву “Гефсиманія” у м. Червонограді. Вони у молитві покаяння визнали Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем і прийняли Святе Водне Хрещення по вірі. А сьогодні Сальваторе та Віра повертаються до дому – в Італію. Служителі Церкви, брати і сестри, друзі – усі ми благословяли нашого брата та сестру, щоб Господь захистив їх у дорозі і був з ними завжди поруч у далеків Італії.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”413″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу