Покаяння двох молодих людей на служінні Церкви “Гефсиманія” у Червонограді

Церква “Гефсиманія” організувала проведення всенародного Дня Батька у Львові
18.09.2010
Зустріч пасторів Церков м. Львова
28.09.2010

Покаяння двох молодих людей на служінні Церкви “Гефсиманія” у Червонограді

Третій тиждень місяця у Церкві “Гефсиманія” присвячений темі “Сім’я”. Проповідь, свідчення, пісні прославлення – все це торкалося найактуальнішої для молоді і для більш старших людей теми. Богослужіння у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград розпочалося із молитви та радісного прославлення.

Брат Роман Вагула поділився із церквою свідченням про те, як Господь допустив у його життя випробування і як провів через нього. У Марії Марідко на цьому тижні було радісне свято – день народження!  Сестра Наталя Сергева від усієї церкви привітала сестру Марію.

Найкращий подарунок – молитва! Наша сестричка Цзянь Цень повернулася із канікул, які провела у себе в рідному Китаї. Цень розповіла проте, як Господь дав їй підтримку.

14 До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? 15 Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним? 16 Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм! (2Кор.6:14-16)

Алілууя!!! Сьогодні після служіння двоє молодих людей визнали Ісуса Христа як свого Господа та Спасителя.  Аня та Богдан стали Божими дітьми і ми, як церква радіємо разом з усіма Анголами, що у нас тепер є новий брат і сестра.

 

Подати молитовну потребу