Перше загальноміське свято сім’ї “ТАТО, МАМА і Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у м. Червонограді

Перше Загальноміське Свято Сім’ї “МАМА, ТАТО І Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у місті Львові
14.05.2011
Міжнародна конференція “Молитва – Жнива – Лідерство”
22.05.2011

Перше загальноміське свято сім’ї “ТАТО, МАМА і Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у м. Червонограді

У Всеукраїнський День Сім’ї Християнські Церкви спільно із владою міста Червонограда провели сімейне спортивне свято для мешканців міста Червонограда на стадіоні “ШАХТАР”. 15 травня у місті Червонограді відбулося перше загальноміське свято . Організатори свята (з ліва на право – о. Михайло Гнатів (Церква Св. Володимира, УПЦ КП), о. Ігнатій (Церква Св. Юрія, УГКЦ) Василь Михайлович Карвацький (директор ОЛК “Ровесник”), Гаврилюк Валерiй Iванович – начальник вiддiлу з питань фiзичної культури i спорту Червоноградської міської ради, диякон Василь (Церква Св. Володимира, УПЦ КП), та Старший пастор Церкви “Гефсиманія” Марченко Валерій Павлович, перед початком свята.

Початок. Ведучий, диякон Церкви “Гефсиманія”, В’ячеслав Воровченко оголосив початок загальноміського свята у місті Червонограді, а також наголосив, що сьогодні в Україні день пам’яті – вшанування жертв політичних репресій, тому представницька делегація від Свята Сім’ї покладе квіти біля пам’ятника жертвам політичних репресій та звершать молитву пам’яті за загиблими.

Організатори провели спільну молитву за благословення на проведення свята. Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” молитвою-піснею подякував Богу за те, що Він подарував нам прекрасний, осяяний сонцем край – Україну, прекрасних людей і чудові дружні сім’ї.

Делегація представників від свята сім’ї у складі Карвацького Василя Михайловича (директор ОЛК “Ровесник”), Гаврилюка Валерiя Iвановича (начальник вiддiлу з питань фiзичної культури i спорту Червоноградської міської ради), пастора Марченка Валерія Павловича (ХЄЦ “Гефсиманія”), о. Ігнатія (УГКЦ), Богдана Ліщинського (депутат Червоноградської міської ради) та диякона Василя (УПЦ КП). Василь Михайлович Карвацький від імені делегації представників Сімейного Свята поклав квіти біля пам’ятника жертвам політичних репресій. Отець Ігнатій нагадав історичні факти про політичні репресії в Україні.

Після короткого слова всі звершили молитву пам’яті “Отче Наш” на вшанування пам’яті загиблих. Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” на честь пошани до загиблих заспівав державний гімн – “Ще не вмерла Україна”. Після молитви організатори Сімейного Свята повернулися на стадіон “Шахтар”. 

А тим часом змагання розпочались! Представлення сімей-учасників Сімейного Спортивного Свята від різних Церков та громадських організацій. Першим завданням для учасників стала родинна естафета по набиванню м’яча. Спочатку дитина, потім мама, а потім батько по черзі набивали м’яч.

Кожна гра мала не тільки спортивне але і духовне підгрунтя – у цьому конкурсі розкривались принци щасливої родини – кожний член сім`ї відіграє свою важливу роль, і разом члени родини досягають спільної перемоги.

У кожній родині важливо вміти слухати один-одного, щоб батько прислухався до дружини, дружина слухалась чоловіка, а дитина була слухняною батькам. Отож, у конкурсі “футбольний слалом” потрібно було із зав’язаними очима провести м`яч між фішками слухаючи підказки від членів своєї сімейної команди.

Тато допомагає дочці вести м’яч. Деколи доводиться в сімейних стосунках бити «штрафний». Час від часу ми всі потребуємо дисциплінування. Сьогодні ми побачимо, хто в родині вміє найкраще бити «Штрафний».

Мама виставляє приціл. Під час музичної паузи у змаганнях – китайський музичний гурт Церкви “Гефсиманія” – Лі Менмен, Хао та Цень – заспівали пісню “Ми одна сім’я в Христі” на китайській мові. Усі змагання супроводжували виступи клоунів з Дитячого Клубу «Майбутні Батьки України» Клоуни Еник, Беник, Ромбік та Кулька приготували багато подарунків, цукерок та повітряних кульок для кожної дитини та усіх глядачів, які прийшли на свято. =)))

Клоуни разом з дітьми та дорослими співали пісні про радість, про послух батькам і про те, що немає чого боятися коли з тобою поруч вірний друг. Всі діти глядачів, які не приймали участь у змаганнях на протязі усього свята, разом з клоунами вболівали за команди та грали у веселі ігри. “Смішний футбол” – татусі з дітьми на плечах вправно грають і навіть забивають голи! Нелегка доля воротаря – з мамою на спині ловити м’яч. Переможців визначили по результатах пенальті. Пробував моросити дощик та нікого не злякав, а під кінець свята – вийшло сонечко! Особливі гості свята – вокальне тріо “Крайня Хата”

Весь стадіон, глядачі та учасники змагань разом раділи та співали українські пісні. Завершальними сюрпризом на святі для всіх хто був на стадіоні і глядачам і сім’ям-учасникам змагань запропонували пробігти “марафон” – одне коло навкруг стадіону. На старт, увага!!! – о вже всі побігли!!!! Директор Палацу Спорту Юрій Олександрович Раздобреєв в очікуванні фінішу марафону. Нагороди від міської ради міста Червонограда переможцям марафону вручив – Гаврилюк Валерiй Iванович, начальник вiддiлу з питань фiзичної культури i спорту.

Найприємніша частина свята – нагородження сімей переможців та учасників змагань. Диякон Василь (УПЦ КП) нагороджує батька, переможця змагань, а Василь Михайлович Карвацький – дитину. Для 3-х найбільш результативних сімей Василь Михайлович Карвацький підготував суперприз – безкоштовну путівку на вихідні дні на базу відпочинку ОЛК “Ровесник”.

Ще один особливий приз-сюрприз вручає Старший пастор ХЄЦ “Гефсиманія” Марченко Валерій Павлович – кожній родині квитки для всієї сім’ї на відвідування атракціонів 22 травня від Клубу “Майбутні Батьки України”, Червоноградського Парку культури та відпочинку та ОЛК “Ровесник” .

І звичайно приз – медаль, найбільшому переможцю змагань – хлопчику, який хоч і останнім перетнув фініш у марафоні але терпеливо добіг дистанцію, показавши прагнення до перемоги. Фото на згадку про свято в Червонограді – “Тато, Мама і Я – Українська Християнська Сім’я”.

 

Подати молитовну потребу