Перше Недільне Богослужіння у 2011 році – перше Водне Хрещення

Зустріч Нового 2011 року у Церкві “Гефсиманія”
01.01.2011
Церква “Гефсиманія” колядувала про народження Христа у центрі міста Львова
08.01.2011

Перше Недільне Богослужіння у 2011 році – перше Водне Хрещення

На перше, особливе, святкове Недільне Богослужіння року разом зібралися 2 Церкви зі Львова та Червонограда. Святковою колядою ми прославляємо Господа і радіємо у Його присутності.

“…Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили? …Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця” (Об.7:13,14). Велика радість на небесах. Сьогодні, на першому Недільному Богослужінні року, 4 братів та сестер зі Львова та Червонограда вступили у Заповіт з Богом через Водне Хрещення.

Старший пастор Валерій Павлович Марченко у молитві просить Господа благословити проведення Водного Хрещення. Першою Водне Хрещення приймає сестра Алла Марідко. Внуки сестри Алли – Богдан та Софія, прийняли Водне Хрещення місяць назад і тепер майже вся сім’я састри Алли вірує у Господа Ісуса Христа.

Брат Василюк Іван Іванович – визнав Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем на минулому служінні Водного Хрещення і усім серцем увірувавши в Господа тепер сам вступив у Заповіт з Богом.

Причастя – Вечеря Господня.“Благословенний Ти, Господи Боже наш, Володарю всесвіту, що виводиш хліб із землі…” “Благословенний Ти, Господи Боже наш, Володар всесвіту, що створив плід виноградної лози…” Сьогодні ми згадуємо через прийняття хліба та вина смерть і страждання нашого Господа Ісуса на хресті Гологофи.

“Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі” (Iс.Нав.1:8) У подарунок, найважливіще для християнського життя, Біблія – Слово Боже. Брати та сестри, що прийняли Водне Хрещення отримують свідоцтво-памятку про сьогоднішню подію – день Водного Хрещення. І ще одне велике свято на небесах – 3 людей у молитві покаяння визнали Ісуса Своїм господом та Спасителем! АЛІЛУЯ!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”381″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу