Перше Богослужіння у Церкві “Гефсиманія” (Червоноград)

Перша організаційна зустріч у місті Червоноград – заснування Церкви “Гефсиманія”
27.05.2010
5 років Дитячому Клубу “Майбутні Батьки України”
05.06.2010

Перше Богослужіння у Церкві “Гефсиманія” (Червоноград)

Початок Богослужіння у Новій Церкві “Гефсиманія” у м. Червоноград. Перше Богослужіння Церкви “Гефсиманія” (Червоноград) розпочалось поклонінням Господу Ісусу Христу та подякою за можливість служити Йому у місті Червоноград. На Богослужіння прийшли 102 людини – Домашня Група із міста Червоноград та багато запрошених друзів.

Брат Роман Вакула сказав вітальне слово та представив Старшого пастора Церкви “Гефсиманія” Марченка Валерія Павловича. Старший пастор почав Богослужіння молитвою та пояснив одкровення від Господа та бачення на служіння Церкви “Гефсиманія” у м. Червоноград. Торкнулось сердець усіх присутніх щире свідчення колишнього “афганця” брата Ігор Хілютича.

Перед тим, як почати проповідувати пастор Валерій Павлович сказав: “Господь каже нам “плачте з тими, хто плаче, радійте з тими, хто радіє” і якщо сьогодні у цьому залі є люди у яких є біль від хвороби, сум, ми не можемо починати радіти і славити Господа без того, щоб Дух Святий торкнувся зціленням тіл і сердець”. Згідно Слова із послання апостола Якова 5:14 “Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім’я” була проведена молитва з помазанням оливою і дослівно виконане те, про що говорить нам Господь.

Багато людей із Червонограда прийшли на молитву. В кінці була звершена молитва за дитину. Бог по особливому почав діяти на цьому місці. Перша проповідь пастора у новій Церкві міста Червоноград.

Тема проповіді – “Народження і ріст починається із покаяння”. У своїй проповіді пастор відкрив тему зміни погляду кожної людини – із звинувачень когось іншого потрібно перевести погляд на себе і на щирі, щоденні, особисті відносини з Богом, та дав приклади, як починати кожен день із найважливіших справ, а це молитва та їжа Хліба Насущного – Слова Божого.

В кінці проповіді пастор закликав усіх присутніх зробити крок до розкаяння, покаяння, сповіді гріхів перед Господом Ісусом Христом і визнання Його Богом і Господом свого життя. Після проповіді відбулась перша молитва за потреби та добровільні пожертви для поширенння Слова Божого -Євангелії у Червонограді. Завершилося Богослужіння спільним поклонінням групи прославлення церкви “Гефсиманія” (Львів) та “китайської” групи прославлення із членів Церкви “Гефсиманія”.

 

Подати молитовну потребу