На Недільному Богослужінні Церкви “Гефсиманія” брати та сестри разом прославляли Господа та ділилися Його благословіннями

Богослужіння у новій Церкві “Гефсиманія” у місті Червоноград
13.06.2010
Недільне Богослужіння та Біблійне навчання у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград
20.06.2010

На Недільному Богослужінні Церкви “Гефсиманія” брати та сестри разом прославляли Господа та ділилися Його благословіннями

Старший пастор Валерій Павлович Марченко щиро привітав другого пастора Церкви “Гефсиманія” Семченко Дмитра та його дружину Семченко Світлану, які на цьому тижні святкували 23-тю річницю шлюбу. Брат Анатолій та сестра Марія Яковлеви відзначили 43-тю річницю подружнього життя. Пастор та уся Церква в молитві благословили сім’ю Яковлевих і побажали великої любові та радості у Господі.

На початку Богослужіння група прославлення повела народ Божий Церкви “Гефсиманія” в поклонінні та прославленні нашого Господа Ісуса Христа. Люди у радості та благоговінні віддавали шану своєму Царю і Богу.

Сестра Маріанна Петрова засвідчила про конференцію “Кінгфішер”. У п’ятницю та суботу (11-12 червня) Церква “Гефсиманія” приймала особливого гостя із Південної Африки – пастора Йохана Трона, що спеціально прилетів у Львів для проведення конференції “Кінгфішер”. На конференції були присутні служителі та пастори Євангельських Церков міста Львова.

Пастор Домашньої Церкви Андрій Мурадян засвідчив про Божий захист у житті брата В’ячеслава Олефіра, який  виливши на себе розпечений жир не отримав жодного опіку чи інших наслідків. Господь любить та захищає своїх дітей у ситуаціях коли ми своїми людськими силами не можемо нічого зробити.

Пастор Валерій Павлович Марченко у Слові до Церкви розглянув тему що ж таке “Церква”. Двері Церкви, ще відкриті для тих, хто прагне спасіння, але ці двері, як колись двері ковчега, скоро будуть зачинені Богом. “І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!” (Матв.24:14).

 

Подати молитовну потребу