Міжнародна конференція “Молитва – Жнива – Лідерство”

Перше загальноміське свято сім’ї “ТАТО, МАМА і Я – УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА СІМ’Я” у м. Червонограді
15.05.2011
Церква “Гефсиманія” прийняла участь у конфернції Західного регіону об’єднання “Божа Церква” у м. Тернопіль
28.05.2011

Міжнародна конференція “Молитва – Жнива – Лідерство”

Служителі Церкви “Гефсиманія” прийняли участь у міжнародній конференції, що проходила у Церкві “Емануїл” (м. Київ). Єпископ Віталій Вознюк відкриває міжнародну конференцію “Молитва – Жнива – Лідерство”. Молитва за Боже одкровення для пасторів та служителів на конференції. Два дні ранком з 9:00 по 10:00 єпископи та пастори з різних країн світу молилися за Дію Духа Святого в їхніх країнах.

Кеті Пейн – керівник міжнародного жіночого служіння проповідувала про роль жінки у служінні Богу. Після проповіді, керівник міжнародного жіночого служіння Кеті Пейн закликала жінок вийти на молитву, щоб єпископи та пастори благословили їх на зміцнення та відновлення у служінні. Під час конференції проводилися семінари для служителів за різними напрямками. На семінарі по напрямку “Евангелізація” єпископ Дейвід Брайєн поділився своїм досвідом, як доносити благу звістку євангелія до людей які ще не знають Ісуса Христа.

Багато нових ідей отримали служителі на семінарах для дитячих служителів. На семінарі “Мультимедіа” медіаслужителі розглянули практичні кроки євангелизму через інтернет. На семінарах для молодіжних служителів розглядались теми про те, що цікавить сьогоднішню молодь і як досягати молодих людей для Ісуса.

Семінари для служителів жіночого служіння проводила сестра Бесс Ховард, дружина старшого єпископа всесвітнього об’єднання Божа Церква, Ронді Ховарда. Лідерські семінари проводив єпископ Віталій Вознюк торкаючись таких тем, як “Характер та якості лідера”, “Як побудувати команду служителів”. 

Старший пастор Церкви “Гефсиманія”, Валерій Павлович Марченко, привітав Церкву “Емануїл” з Днем Народження. Пастор Музичного служіння Церкви “Гефсиманія” Мархева Олена привітала Церкву “Емануїл” і представила музичний гурт “Гефсиманії”. Цзянь Цень та Хао на міжнародній конференції прославили Господа Ісуса китайською мовою. Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” з радістю славив Господа Ісуса Христа і проголошував Його воскресіння. “Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!”

“Твоє служіння починається за межами цього залу!” – головний висновок конференції для служителів. Саме у цей день народився брат Лінь Сюаньхао… і звичайно не обійшлося без тортика!!! Фото на згадку для служителів церкви “Гефсиманія” міста Львова та міста Червонограда. Вирушаємо додому!!!

 

Подати молитовну потребу