ІІ- день конгресу пасторів Всеукраїнської Ради Християнських Церков

Зустріч Духовної Ради Церков м. Львова
30.11.2010
Будівництво фронтальної стіни Храму
16.12.2010

ІІ- день конгресу пасторів Всеукраїнської Ради Християнських Церков

Продовження конгресу пасторів – представників Духовних Рад з усіх обласних центрів України. Другий день конгресу почався з обговорення вечірніх доповідей пасторів – “Свята та спільні служіння” – Є.Б. Рудницький. – “Можливі парадигми взаємовідносин до духовної та світської освіти в Україні” – О.Ф. Калабський. – “Церква – Держава – Суспільство” – С.А. Найдьонов.

Пастор Олександр Калабський відповів на запитання стосовного його доповіді. Пастор Валерій Марченко запропонував провести час у молитві за відкриття які Бог дав за час проведення конгресу. Молитва за всі Християнські Церкви України, не тільки євангельські але за всі, що сповідують Євангелію Ісуса Христа. Пастор Вадим Юрчак (м. Донецьк) проводить молитву.

Брат Тарас Банас, представник Міжконфесійної Духовної Ради м. Кам’янець-Подільського поділився досягненнями Духовної Ради у соціальній, громадській і духовній роботі у співпраці з міста та України. Олексій Шестеріков пастор Церкви “Скинія Давида” (м. Херсон) поділився досвідом.

Пастор Зеновій Василик, Церква “Божий Покров” м. Львів поділився відкриттям із Слова Божого яке Господь дав йому на служіння пасторів та конгрес ВРХЦ. Єпископ, пастор Церкви “Джерело Життя” м. Львів, Володимир Майба поділився Словом та задав запитання про організацію та структуру ВРХЦ у духовному житті.

Пастор Генадій Гвоздєцкий, секретар ВРХЦ та пастор В’ячеслав Тен (Церква “Єрусалим”, м. Дніпропетровськ) дали пояснення про організацію та структуру Всеукраїнської Ради Християнських Церков пастору Володимиру Майбі у звязку з тим, що Володимир Майба не мав можливості бути присутнім на засіданнях ВРХЦ.

Прояв пасторської любові та турботи один про одного. Декілька пасторів конгресу провели молитву за Сергія Найдьонова за Боже зцілення, а всі пастори у залі підтримали молитву. ІІ-й конгрес пасторів ВРХЦ закінчився спільною молитвою, резолюцією та планом спільних служінь ВРХЦ та Духовних Рад всіх областей України у 2011 році.

 

Подати молитовну потребу