ГО “Майбутні Батьки України” провела відкриття нового молодіжного клубу “KreativClub”

Волонтери ГО “Майбутні Батьки України” провели превентивні навчання у школі № 45
10.02.2011
Зустріч пастора з молодіжними служителями Церкви “Гефсиманія”
13.02.2011

ГО “Майбутні Батьки України” провела відкриття нового молодіжного клубу “KreativClub”

Більше 100 молодих людей прийшло на першу зустріч клубу. Соціальна Громадська Організація «Майбутні Батьки Україна» при Християнській Євангельській Церкві «Гефсиманія» м. Львів провела відкриття нового молодіжного клубу «КРЕАТИВ».

Клуб «КРЕАТИВ» був створений після проведення тренінгу по створенню і проведенню молодіжних клубів, проведеного тренерами ВБО «АСЕТ» в Євангельській Церкві «Гефсиманія» у січні 2011 року. Перший молодіжний клуб «КРЕАТИВ» був проведений для учнів Львівської Правничої Гімназії. З адміністрацією Гімназії досягнута домовленість про проведення клубу два рази на місяць.

Програма клубу «КРЕАТИВ» розрахована на молодь шкільного та студентського віку. Головна мета клубу – бути містком, який з’єднує сучасну молодь з християнськими цінностями. Вічні християнські істини доносяться з допомогою цікавих ігор, театральних постановок, відео переглядів і інтерактивного обговорення найбільш актуальних молодіжних питань.

Темою першого клубу був «СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ» – «на що полюють хлопці і дівчата». У світлі Дня закоханих на клубі наголошувалося на відмінності між справжньою любов’ю, закоханістю і пожадливістю, про цілі взаємин протилежних статей.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”375″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу