Двохденний піст та молитва пасторів, служителів та помічників

Недільне Богослужіння та Біблійне навчання у Церкві “Гефсиманія” м. Червоноград
20.06.2010
Сьогодні велике свято на небесах! Ще 5 душ прийняли Ісуса Христа як свого Господа та Спасителя
04.07.2010

Двохденний піст та молитва пасторів, служителів та помічників

Служителі “Гефсиманії” провели 2 дні у пості та молитві за потреби Церкви і за відкриття бачення для подальшого росту та розвитку служінь. “Гефсиманія” провела час посту та молитви у мальовничому куточку Карпат – селі Верхнє Висоцьке.

Благословенне місце проведення посту та молитви – Дитячий Центр у селі Верхнє Висоцьке. Щаслива мить – “Гефсиманія” приїхала! Пастор та сестри-служителі споглядають красу Карпат. Пастор Марченко Валерій Павлович проводить семінар для служителів. “Бог хоче, щоб ми всі свої справи робили разом із Ним”.

Для кожного хто взяв участь у пості Бог давав свої відкриття у Слові. Сестра Марченко Олена проводить семінар на тему “Як ставати друзями”. Час відпочинку – запальні двобої з настільного тенісу. Готуємо смачний та корисний вихід із посту 🙂 Пастор Семченко Дмитро варить гречану кашу із тушонкою. Сестра Олена Марченко готує салат. Ой, яка гарна цибулька! Який смачний часничок!!! Усі зайняті приготуванням їжі. Особлива китайська очистка огірків. Сестра Ольга Грешко роздає кашу. Останні “штріхи” і можна вже співати “Бог добрий є, їжу дає”

Прославляємо Господа за те, що Він нас навчає, береже та дає велику радість від спілкування. …Два дні проминули дуже швидко, пора збиратися у Львів. І на закінчення треба підкріпитися! Три сестриці під вікном їли кашку з часничком.

Пастор Валерій Павлович та брат Зеновій консультуються по будівництву будинку у Карпатах. Попереду далека дорога… треба багато сили… а звідки взяти? – Правильно! треба з’їсти багато каші!!! Після рясного дощику дорога також перетворилася на кашу, але нам не страшно! Ми їдемо до дому!

 

Подати молитовну потребу