День пам’яті ІІ-Світової Війни

Церква “Гефсиманія” прийняла участь у спільній міжконфесійній молитві пам’яті ІІ Світової Війни
08.05.2011
Відзначення Дня Пам’яті ІІ-Світової Війни у Геріатричному пансіонаті
13.05.2011

День пам’яті ІІ-Світової Війни

9 травня у Церкві “Гефсиманія” відбулася особлива зустріч присвячена пам’яті ІІ-Світової Війни. Сьогдні старше та молодше покоління разом зустрілися для того, щоб згадати події ІІ-ї Світовой Війни. Спочатку ми дивилися хроніки воєнних часів і згадували як саме почалася і закінчилася ІІ-га Світова Війна.

А потім ми разом співали улюблені християнскі пісні дякуючи Господу за те, що Він оберігає, захищає і дає найбільшу перемогу – спасіння через Ісуса Христа. Особливий сюрприз – концерт акордеонної музики від студентів Львівського музичного училища ім. С. Людкевича.
Назарій та Святослав виконали декілька класичних та сучасних творів чим дуже порадували слухачів.

Після концерту усі учасники вечора разом за одним столом спілкувалися і пригощалися смачним печивом з чаєм та кавою. Олександра Герасимівна зачитала статтю з газети воєнних часів про подвиги та героїзм фронтових медсестер.

А також поділилася з нами своїми спогадами про війну, коли вона працювала у тилу, на заводі, що забезпечував потреби фронту. Сестра Марія Яковлева поділилася історією з власного життя, про те як у 9 років вона почала працювати на шахті тому, що усі дорослі чоловіки пішли на війну.

Наші гості із музичного училища також поділилися спогадами про своїх рідних, які брали участь у ІІ-Світовій. Брат Вячеслав розповів про свою бабусю Ніну, якій Господь дивним чином багато раз рятував життя, а на прикінці свого життя вона увірувала в Господа Ісуса Христа і прийняла водне хрещення. На закінчення зустрічі – фото на згадку.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”348″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу