День Незалежності України

Молодіжний табір на Азовському морі
22.08.2010
Дитячий табір у м. Червонограді
29.08.2010

День Незалежності України

Церква “Гефсиманія”, Дитячий Клуб “Майбутні Батьки України” та Франківська райадміністрація м. Львова спільно провели свято з нагоди Дня Незалежності для мешканців Франківського району. Мешканці та гості Франківського району прийшли відсвяткувати разом День Незалежності України.

Вітальне слово до мешканців Франківського району від голови Франківської райадміністрації Наталі Федорович. Вітальне слово та слово благословення від отця Богдана Чабана(церква УГКЦ св. Володимира та Ольги). Другий пастор Церкви “Гефсиманія” Семченко Дмитро привітав усіх із Святом Незалежності і провів спільну молитву “Отче Наш” .

Музичний колектив Церкви “Гефсиманія” через пісні-молитви просив у Господа благословення на нашу рідну Україну. Дитячий клуб “Майбутні Батьки України” (“МБУ”) провів цікаву програму – вікторини, конкурси та дитячі пісні з рухами про послух Богу, батькам та любов до рідної землі.

Діти з великою радістю і ентузіазмом приймали участь у конкурсах та вікторинах. Переможців у конкурсах було не легко визначити, адже всі діти надзвичайно обдаровані і дуже багато знають про свою Батьківщину. Виступи дитячих творчих колективів Франківського району м. Львова. Дитячі малюнки на тему “Моя Україна”.

 

Подати молитовну потребу