День Біблії у школі № 34

Перше Хрещення у Храмі Церкви “Гефсиманія”
07.11.2010
Перше служіння на новому місці ОНОВЛЕНОЇ Церкви “Гефсиманія” м. Червонограда
14.11.2010

День Біблії у школі № 34

Євангельська Церква “Гефсиманія”, Собор Святого Юра (УГКЦ) та ГО “Майбутні Батьки України” спільно провели Біблійну олімпіаду для учнів 4 класів та 5-6 класів у школі № 34 ім. М.Шашкевича. Музичний колектив Християнської Євангельської Церкви “Гефсиманія” розпочав свято піснею про Біблію – “О, Слово Боже, світло Ти, в житті постійно нам світи”.

Отець Тарас Фітьо, священник Собору Святого Юра (Українська Греко-Католицька Церква), – голова жюрі Біблійної олімпіади, розповів дітям чому Біблія є особлива і Свята книга і чому дітям варто читати її кожного дня.

Кожна команда представляла свою назву, свій девіз і також свій прапор. Диякон Церкви “Гефсиманія” В’ячеслав Воровченко, організатор олімпіади, представляє команду “Ангелята”

У кожної команди були свої вболівальники. Питання вікторини були побудовані на основі розповіді Святого Письма про Божий план спасіння для кожної людини – Євангеліє Ісуса Христа. “Зірочки” готові відповідати на питання. Жюрі у складі отця Тараса та вчительки Християнської Етики Оксани Богданівни, пильно спостерігали за ходом змагань. Відповіді на усі запитання учасники могли знайти у Біблії. Фінальне змагання – конкурс для капітанів.

Команда “Зіроки” – переможець нашої Біблійної олімпіади! Диякон Церкви “Гефсиманія” В’ячеслав Воровченко, ведучий змагань, кожній дитині вручає особливий подарунок – Евангеліє у малюнках. Найактивніші вболівальники також отримали призи. Отець Тарас Фітьо вручає дипломи переможцям.

 

Подати молитовну потребу