Церква “Гефсиманія” провела суспільну акцію присвячену Всесвітньому Дню відмови від паління

Нова Домашня група на новому місці у Червонограді
17.11.2010
Новий молодіжний клуб “ENTERClub”
26.11.2010

Церква “Гефсиманія” провела суспільну акцію присвячену Всесвітньому Дню відмови від паління

18 листопада на площі перед Львівським Національним Університетом ім. Ів. Франка відбулася акція що закликала людей вести здоровий спосіб життя. Церква “Гефсиманія” організувала Громандський Комітет “Громада. Держава. Церква” метою якого є проведення різних акцій спрямованих на популяризацію здорового стилю життя. Акція присвячена Всесвітньому Дню відмови від паління – стала першим кроком у реалізації цієї мети.

Перед головним входом до Національного Університету Ім. І. Франка були встановлені два намети з інформаційними банерами, “Оберибери Життя, або Смерть обере тебе”, “Доля Курця” (де було зображено які наслідки на організм людини спричиняє паління) і “Правда про Куріння”.

У наметах волонтери із Церкви “Гефсиманія”, Українського Католицького Університету та Місії “Гедеон” роздавали бажаючим інформаційні буклети проти куріння, Нові Заповіти (замість не порожньої пачки сигарет) та Дитячі Біблії пояснюючи, чому Біблія – кращий подарунок, ніж пачка сигарет. Більше 500 буклетів та Євангелій було роздано протягом акції.

Пачка сигарет за Новий Заповіт – можливо саме це стане точкою повороту у житті цього молодого чоловіка. Багато людей записали свої імена у спеціальну молитовну книгу, для того, щоб у Церквах молилися до Бога за їхнє звільнення від пагубної звички тютюнопаління.

Два Львівські телеканали висвітили проведення акції у свої новинах і у цих телесюжетах було прямо сказано про те, що Слово Боже – Біблія та віра у Бога можуть звільнити від цієї згубної звички. У 16:00 Старший пастор Церкви “Гефсиманія” Валерій Павлович Марченко та Диякон Римо-Католицької Семінарії Юрій Ткач провели спільну молитву.

Це перша молитовна акція, що пройшла біля Львівського Національного Університету ім. Ів. Франка. У молитві взяли участь багато перехожих що були на площі перед Університетом. На закінчення акції багато людей зібралося на проведення змагання за здоровий спосіб життя “Армреслінг – проти куріння”. Взяти участь у змаганні могли ті, хто не палить і ті хто відмовився від своєї непорожньої пачки сигарет. Богдан Морфей – студент Університету ім. Ів. Франка, що не палить, виграв змагання і отримав від організаторів футбольний м’яч та Євангеліє.

 

Подати молитовну потребу