Церква “Гефсиманія” провела 2- гий день фестивалю “З Богом у Майбутнє” у Червонограді

Церква “Гефсиманія” організувала та провела І-ший Міжнародний Фестиваль сучасної Християнської музики “З Богом у Майбутнє”
17.07.2010
Жнива у Церкві “Гефсиманія”
28.07.2010

Церква “Гефсиманія” провела 2- гий день фестивалю “З Богом у Майбутнє” у Червонограді

Другий день І-шого міжнародного міжконфесійного фестивалю сучасної християнської музики “З Богом у Майбутнє” пройшов на центральній Вічевій площі Червонограда. Перед початком концерту Господь випробував віру віруючих та невіруючих людей, Він послав зливу, яка пів-години не припинялася але за 5 хвилин до початку фестивалю закінчилась разом з тим змивши усю спеку та задуху. Небо очистилось і свіже, чисте повітря наповнило Червоноград. Бог є вірний! Алілуя!

Волонтери – молодь міста Червонограда, активно допомагали в організації та проведенні фестивалю. Команда технічного забезпечення групи “The Outlanders” (США). Центр управління звуком та світлом.

Фестиваль розпочався привітанням від старшого пастора Церкви “Гефсиманія” – Марченка Валерія Павловича. Вітальне слово до молоді Червонограда мали о. Тадей (УГКЦ св. Юрія, монастир СЧВВ) і пастор Церкви “Благодать” Гайдучик Микола Васильович. Після привітань о. Тадей звершив спільну молитву “Отче наш”.

Діти, молодь та їхні батьки усі прийшли на Вічеву площу перед Народним Домом, щоб послухати сучасну християнську музику. Музичний колектив Церкви “Гефсиманія” розпочав фестиваль піснею-молитвою “Ми молим за свій край”. Дитячий клуб “Майбутні Батьки України” під веселі пісні гурту “Ковчег Ноя” “розрухали” глядачів.

Співачка Оксамита (Київ), закликала молодь вибрати життя і йти у майбутнє з Богом. Пашко Васіков – молодіжний лідер Церкви “Гефсиманія” і керівник Дитячого клубу “Майбутні Батьки України” зібрав дітей та підлітків Червонограду і разом з ними влаштував веселі танці під класну музику.

Найочікуванішим виступом фестивалю була міжнародний рок-гурт “The Outlanders” (США, Хорватія, Великобританія, Німеччина). Своєю музикою та дивовижною енергетикою “The Outlanders” не залишили байдужих серед глядачів. А свідчення лідера гурту Кріса МакДональда глибоко торкнулося серця кожної молодої людини.

Після завершення концерту усі музиканти групи “The Outlanders” спустилися зі сцени і спілкувалися з молодими людьми, розповідаючи їм власні свідчення про зщустріч із Богом і молилися разом з молоддю що вирішила прийняти Ісуса Христа Своїм Господом та Спасителем.

 

Подати молитовну потребу