Церква “Гефсиманія” прийняла участь у Молитві пам’яті що відбулася у дворі музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького”

Церква “Гефсиманія” колядувала про народження Христа у центрі міста Львова
08.01.2011
Церква “Гефсиманія” прийняла участь у XII-му Різдвяному фестивалі “Велика Коляда”
19.01.2011

Церква “Гефсиманія” прийняла участь у Молитві пам’яті що відбулася у дворі музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького”

Молитва відбувалася у дворі Національного музею – меморіалу пам’яті жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” – колишньому тюремному дворі, через який з 1919 по 1991 роки пройшли тисячі політв’язнів Польської, Німецько-фашистської та Радянської влади, а також арештовані та репресовані священнослужителі різних деномінацій. Більше 1600 людей розстріляно НКВД в червні 1941 р.

Вище керівництво обласної та міської адміністрації, священнослужителі Львівської Архієпархії УГКЦ, Євангельської Церкви “Гефсиманія” і близько 1000 львівян та гостей міста зібралися разом щоб вшанувати память 59 молодих людей (віком від 15 до 30 років), засуджених у січні 1941 року за виступ проти комуністичного режиму, а пізніше розстріляних або відправлених у тюрми.

Владика Венедикт (УГКЦ) Єпископ-помічник Львівської Архієпархії УГКЦ провадить молитву. Пастор Ритуального служіння Церкви «Гефсимания» Дмитро Семченко, у своєму слові, відзначив, що “поважаючи минуле, ми прагнемо до майбутнього. Христос помираючи на хресті, доказав, що для Нього є цінним життя кожного із нас. Кожному з нас потрібна Його милість і без памяті про минуле у народу немає майбутнього.”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”379″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу