Церква “Гефсиманія” прийняла участь у конфернції Західного регіону об’єднання “Божа Церква” у м. Тернопіль

Міжнародна конференція “Молитва – Жнива – Лідерство”
22.05.2011
Святе Водне Хрещення у Геріатричному пансіонаті (будинку перестарілих)
30.05.2011

Церква “Гефсиманія” прийняла участь у конфернції Західного регіону об’єднання “Божа Церква” у м. Тернопіль

28 травня єпископ об’єднання “Божа Церква” – Віталій Вознюк (Церква “Емануїл”. м. Київ), провів конференцію на тему “Духовний устрій Церкви”. Старший пастор Церкви “Світло для світу” м. Тернопіль Василь Дідушин, привітав гостей конференції і у молитві запросив Духа Святого проводити це служіння. Пастор Церкви “Добра Новина” м. Трускавець – Анатолій Кузьмич, привітав учасників конференції Західного Регіону об’єднання Божа Церква.

Пастор Михайло Савчук, Церква “Віфанія” м. Коломия дуже оригінально привітав Церкву на гуцульському діалекті. Привітання від пастора Зеновія Василика, Церква “Божий Покров” м. Львів. “Ми є царське священство і Бог вибрав нас, щоб ми стали благословенням для людей, які оточують нас”.

Єпископ Віталій Вознюк у сказав слово про те, як Дух Святий збудовує Церкву через дари та таланти, які завжди даються на користь. “І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів” (Еф.4:11) – п’ятикратне служіння для збудування Церкви.

Вітальне слово від Старшого пастора Церкви “Гефсиманія” Марченко Валерія Павловича – “Господь дає дари, а люди роблять основу, використовуючі ці дари.” “А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра” (Гал.5:22) – плід Духа є один і якщо немає терпіння – тоді немає любові і миру. В кінці конференції у Церкві “Світло для світу” відбулось особливе служіння рукопокладення дияконів, яке звершив єпископ Віталій Вознюк та пастор Церкви “Добра Новина” Василь Дідушин.

Диякони у молитві посвятили себе на служіння Богу та Церкві. Пастор Василь Дідушин вручає свідоцтва про те, що 28 травня 2011 року на урочистому Богослужінні відбулось рукопокладення в сан диякона. Єпископ Віталій Вознюк, пастор Валерій Марченко, диякон Біблійного служіння Маріанна Петрова, адміністратор Червоноградської Церкви “Гефсиманія” Олександр Задорожний та служитель Юрій Гимон.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”343″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу