Церква “Гефсиманія” організувала та провела І-ший Міжнародний Фестиваль сучасної Християнської музики “З Богом у Майбутнє”

Інтерв’ю Старшого пастора Церкви “Гефсиманія” на 12 каналі (ЛТБ) у передачі “Вже Ранок”
14.07.2010
Церква “Гефсиманія” провела 2- гий день фестивалю “З Богом у Майбутнє” у Червонограді
18.07.2010

Церква “Гефсиманія” організувала та провела І-ший Міжнародний Фестиваль сучасної Християнської музики “З Богом у Майбутнє”

17 липня у парку культури ім. Б. Хмельницького (Львів) пройшов перший день фестивалю “З Богом у Майбутнє”. Фестиваль відкрився піснею-молитвою у виконанні музичного гурту Церкви “Гефсиманія” – “Благослови Господь наш край”. Представники керівництва м. Львова та Церков християнських конфесій.

Вітальне слово від п. Надії Оксенчук (начальника управління освіти Львівської міської ради). П. Оксана Мідик привітала учасників та гостей фестивалю від управління культури Львівської обласної адміністрації. Вітання від о. Юстина Русина (РКЦ), керівника дитячого гурту “Ковчег Ноя” (Вінниця). Дитячий гурт “Ковчег Ноя” (Вінниця)

Діти своїми щирими піснями під сучасні ритми нагадали усім про дружбу, віру та любов до Бога. Київська християнська співачка Оксамита супроводжувала свій музичний виступ зверненнями до глядачів, закликаючи їх ніколи не втрачати надію на Бога, тому що їхні молитви будуть почуті, і Бог має силу змінити майбутнє і сьогодення.

Хедлайнерами фестивалю “З Богом у Майбутнє” є міжнародний рок-гурт “The Outlanders” (США, Хорватія, Великобританія, Німеччина). Лідер гурту “The Outlanders” Кріс Мак Дональд розповів власне свідоцтво навернення до Бога завдяки своєму найкращому другу, який розповів йому правду про те, що може чекати його після смерті і про надію, яку дає Бог.

Після концерту музиканти спустилися із сцени і до пізнього вечору спілкувалися з молоддю ділячись із ними своєю вірою в Ісуса Христа. Багато молодих людей звернулися до Бога у щирій молитві покаяння.

 

Подати молитовну потребу