Церква “Гефсиманія” організувала та провела доброчинний захід «Подаруй дитині свято Стрітення»

Зустріч пастора з молодіжними служителями Церкви “Гефсиманія”
13.02.2011
З Днем Народження дорогий Пастор!!!
03.03.2011

Церква “Гефсиманія” організувала та провела доброчинний захід «Подаруй дитині свято Стрітення»

20 лютого в актовому залі Дитячої школи мистецтв у спільному святкуванні Стрітення Господнього взяли участь Церква “Гефсиманія”, Церква Св. Йосафата (УГКЦ), парафія Зішестя Святого Духа (РКЦ) та представники влади міста Червонограда.

Молитва перед початком дитячого свята. Отець Роман Сковрон (УГКЦ) та пан Андрій Залівський (заступник мера м. Червонограда), який прийшов на свято разом із дочкою. Свято було спеціально організоване для дітей з кризових і малозабезпечених сімей.
Кожній запрошеній дитині був приготований святковий подарунок.

На початку святкування слово благословення і молитву «Отче наш» провів о. Роман Сковрон, Церква Св. Йосафата (УГКЦ). Ініціатор заходу, Старший пастор Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія» Валерій Павлович Марченко, підкреслив, що «сьогодні виконуються слова Господа Ісуса Христа: ” пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм “. Як тоді принесли немовлятко Ісуса в храм, так і сьогодні діти можуть через це свято більше пізнавати Бога.»  «Сьогодні присутні церкви різних конфесій, але вони представляють одну єдину Церкву Ісуса Христа м. Червонограда.»

Вітальне слово від мера м. Червонограда пана Ігора Чудійовича передав заступник мера з гуманітарних питань пан Андрій Залівський. Батьків і дітей, від імені депутатів Міської Ради м. Червонограда, привітав керівник фракції ВО «Свобода», Олександр Грасулов. Першим колективом, що виступив на святі, був Дитячий хор Церкви Св. Йосафата. Діти представили різдвяні пісні в хоровому виконанні, а також у супроводі українського національного музичного інструменту -бандури.

Музичний рок-гурт«Еффата» при парафії Зішестя Святого Духа представив о. Микола Леськів, говорячи вітальне слово від місцевої Римсько -Католицької спільноти. Рок-гурт “Еффата” заспівав в сучасному виконанні традиційні колядки, а також авторську пісню про Божу доброту і милість. Представники Церков та влади міста Червонограда.

Біблійну вікторину для дітей про перше перебування немовляти Ісуса в храмі провів Диякон Євангельської Церкви «Гефсиманія» В’ячеслав Воровченко, ставлячи питання і показуючи відповіді з місць Біблії на екрані. Діти з радістю і великим захватом старались відповідати на питання вікторини. Дитячий Клуб “Майбутні Батьки України” при Церкві “Гефсиманія” показав лялькову виставу – наочну ілюстрацію для дітей про зустріч святого сімейства Йосипа та Марії з немовлятком Ісусом із праведним старцем Семеном та пророчицею Анною.

Музичний колектив Церкви «Гефсиманія» представив Різдвяні пісні в сучасному аранжуванні. Олена Мархева – керівник творчого колективу Церкви “Гефсиманія”. Особливим сюрпризом була група студентів з Китаю, дві сестри Лі Менмен та Цень Цзянь і брат Лінь Сюаньхао, що увірували у Христа у Львові в Церкві “Гефсиманія”. Вони виконали пісню про Ісуса Христа на китайській мові.

Діти отримали в подарунок чудові книжки – “Життя Ісуса Христа”, “Дитячі молитви” та “Шість днів творіння”. На завершення свята кожна запрошена дитина отримала святковий подарунковий набір. Барти і сестри Церкви “Гефсиманія” видають подарунки. Команда служителів Християнської Євангельської Церкви “Гефсиманія”.

 

Подати молитовну потребу