Церква “Гефсиманія” організувала проведення всенародного Дня Батька у Львові

Церква “Гефсиманія” привітала Церкву “Нове Покоління” із 11 річницею
18.09.2010
Покаяння двох молодих людей на служінні Церкви “Гефсиманія” у Червонограді
19.09.2010

Церква “Гефсиманія” організувала проведення всенародного Дня Батька у Львові

Громадська організація «Майбутні батьки України», Спеціалізований Центр підтримки сім`ї при управлінні сім`ї та молоді ЛОДА та Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія» організували Свято Всенародного Дня батька у м. Львові.

Свято відбулось 18 вересня у спортзалі школи № 34 ім. М. Шашкевича. Організатори свята запросили на урочистості представників органів влади та церков. Свято розпочалось державним гімном України і молитвою за Боже благословення на наш край у виконанні музичного гурту Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія». Після цього від імені органів влади з вітальними словами виступили начальник Управління сім`ї та молоді ЛОДА Андрій Рожнятовський, начальник Управління освіти ЛМР Надія Оксенчук, депутати Львівської міської ради Юрій Кужелюк та Віра Лясковська.

Позицію церкви щодо особливої ролі батька в створенні успішних сучасних українських родин висловили від Львівської Архієрахії УГКЦ голова комісії у справах родини о. Тарас Фітьо, від Євангельських церков Львова – Старший пастор ХЄЦ «Гефсиманія» Валерій Марченко, від Львівсько-Сокальської Єпархії УПЦ КП о. Тарас Бецель, який і закінчив спільну молитву всечесних отців благословенням усіх присутніх батьків та дітей. Після спільної молитви благословення святкову програму продовжили творчі музичні колективи.

Творчий колектив “GAUDEAMUS”, що складався із курсантів Університету МНС та учнів 34 школи, представив уривок з вистави –феєрії «Через хрест до воскресіння». Музичний гурт Церкви «Гефсиманія» у національних костюмах заспівав християнські пісні про Боже благословення на батьківщину. Загалом свято проходило в дусі радості, єдності і порозуміння. Своєрідною «родзинкою» свята було те , що там дійсно були присутні багато татусів із своїми дітьми, і лише декілька матерів. Це було правдиве свято для тата та його дітей.

Завершила свято ігрова частина, де діти і батьки завдяки творчим естафетам та рольовим іграм могли вчитись розвивати довіру, повагу, любов і співпрацю у своїх стосунках. Батьки – переможці отримали спеціальні дипломи. Кожна дитина на святі отримала 3 подарунки від організаторів – християнські дитячі книжки, розроблені для спілкування батьків і дітей у вільний час на теми Божого творіння та молитви.

 

Подати молитовну потребу