Церква “Гефсиманія” колядувала про народження Христа у центрі міста Львова

Перше Недільне Богослужіння у 2011 році – перше Водне Хрещення
02.01.2011
Церква “Гефсиманія” прийняла участь у Молитві пам’яті що відбулася у дворі музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького”
17.01.2011

Церква “Гефсиманія” колядувала про народження Христа у центрі міста Львова

Господь благословив нас нести Слово про народження Спасителя у центрі Львова львів’янам та гостям міста. На сцені, перед Львівським Оперним Театром, Церква “Гефсиманія” співала українські народні та сучасні колядки, що проголошували про народження Ісуса Христа.

Молодь “Гефсиманії” показала чудовий вертеп – історію про народження Ісуса. Увесь всесвіт, вся природа очікували на прихід Спасителя і Він, Цар царів, народився серед тварин у хліві. “І вона (Марія) вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.” (Матв.1:21)

У цей же день “Гефсиманія” прославляла народження Господа Ісуса на “Святі Пампуха” (пл. Ринок біля Львывської Міської Ріди). У цей Різдвяний час люди особливо відкриті до Божого Слова і це Слово Спасіння глибоко торкається кожного серця. “Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.” (Iван.3:16)

Хвала Господу за те, що Він дозволив нам разом з усією Україною радіти і прославляти Його! “Христос Народився! – Славімо Його!”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”380″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу