Будівництво нового баптистерію у Церкві “Гефсиманія” – завершено!

Всеукраїнський День Біблії у Церкві “Гефсиманія”
31.10.2010
Перше Хрещення у Храмі Церкви “Гефсиманія”
07.11.2010

Будівництво нового баптистерію у Церкві “Гефсиманія” – завершено!

Господь благословив нашу Церкву власним басейном у якому брати і сестри, що увірували в Господа Ісуса Христа можуть прийняти хрещення. Починаючи із заснування Церкви у 1994 році Церква “Гефсиманія” проводила служіння Водного Хрещення в орендованих басейнах, на річках та озерах. Місяць назад Господь дав бачення Старшому пастору Церкви “Гефсиманія” Валерію Павловичу Марченку побудувати власний баптистерій (басейн для проведення Водного Хрещення) у Храмі Церкви.

Для того, щоб Свято Водного Хрещення могло відбутися, брати Церкви “Гефсиманія” натхненно і посвячено працювали цілий місяць. Брат Ігор Хілютич випиляв прямокутний отвір на сцені Малого Залу у якому відбуваються Богослужіння Церкви “Гефсиманія”. Брат Марченко Павло Феодосійович – готує місце під майбутню чашу басейну.

Брати В’ячеслав Воровченко та Андрій Мурадян протягом двох вечорів викопували дуже твердий грунт щоб досягти необхідного рівня глибини. Брати Ігор Хілютич та Ілля Юрків вимурували цегляну стіну, щоб зробити верхні стіни майбутнього басейну. Після цього були залиті бетоном стіни басейну. Були придбані спеціальні сходи для басейну, які можна знімати.

Брат Ілля вірівнює підлогу для того, щоб покласти плитку. Брат Ігор викладає чашу басейну плиткою. Брат Ігор та брат Ілля пожертвували свій час, і безкоштовно цілий місяць будувати баптистерій. Це справжні посвячені служителі Божі! Пастор Валерій Павлович накриває басейн плівкою, що зберігає температуру води.

Закупили спеціальний електричний нагрівач проточної води потужністю 24 КВт, щоб нагрівати воду для басейну.  Були найняті професійні електрики, які встановили та приєднали нагрівач до системи електроспоживання. На сьогодні вже будівництво баптистерію повністюзавершене! Багато людей послужили часом, фінансами і також Церква міста Червонограда послужила фінансово для того, щоб у нашому Храмі був власний баптистерій і ми воздаємо всю славу Господу за те, що Він дозволив нам це зробити.

 

Подати молитовну потребу