Богослужіння у новій Церкві “Гефсиманія” у місті Червоноград

Пасторська конференція “Кінгфішер” у Церкві “Гефсиманія”
12.06.2010
На Недільному Богослужінні Церкви “Гефсиманія” брати та сестри разом прославляли Господа та ділилися Його благословіннями
13.06.2010

Богослужіння у новій Церкві “Гефсиманія” у місті Червоноград

Брати та сестри Церкви “Гефсиманія” (Львів) у молитві попросили Господа благословення на дорогу та проведення Богослужіння у Червонограді. Богослужіння Церкви “Гефсиманія” (м. Червоноград). Пастор Ритуального служіння Церкви, Семченко Дмитро, почав Богослужіння у Червонограді молитвою.

Брат Воровченко В’ячеслав засвідчив про те, що Бог може використати втрату мобільного телефону, як привід для свідчення про любов та милість Господа Ісуса Христа. Щоразу на Богослужінні відбувається особлива молитва за потреби членів Церкви, їхніх рідних та близьких. Кожен хто має потребу у зціленні, у вирішенні матеріальних, особистих потреб, або подяку за Божу відповідь на молитву, може написати молитовну записку, яку зачитують перед усією Церквою, а потім брати та сестри, що посвятили себе на молитовне служіння щодня приносять ці прохання до Бога у молитві.

Проповідь Старшого пастора Марченка Валерія Павловича глибоко торкнулася кожного серця, адже всі люди прагнуть щирої та вірної любові та дружби і саме Церква покликана Господом для того, щоб ми любили один одного і показували Його любов цьому світу.

Брати та сестри із міста Червоноград, які виявили бажання духовно рости та глибше пізнавати Бога, після закінчення Богослужіння залишилися на спеціальне занняття Біблійної школи. Пастор Валерій Павлович розповів про важливість навчання і духовного росту для кожної віруючої людини.

Диякон Біблійного служіння, Маріанна Петрова, провела урок курсу “Перші кроки у Христі” – основні моменти які потрібні для початку християнського життя і розуміння Слова Божого – Біблії.
Що таке “гріх”? Чи можемо ми виправдатися своїми добрими ділами? Чи потребуємо ми прощення?
– Відповіді на ці запитання ми можемо знайти у Божому Слові, а як це зробити розповідає перший урок курсу “Перші кроки у Христі”.

 

Подати молитовну потребу