5 років Дитячому Клубу “Майбутні Батьки України”

Перше Богослужіння у Церкві “Гефсиманія” (Червоноград)
30.05.2010
Пасторська конференція “Кінгфішер” у Церкві “Гефсиманія”
12.06.2010

5 років Дитячому Клубу “Майбутні Батьки України”

Християнський клуб дитячої творчості “Майбутні Батьки України” відсвяткував свою першу “круглу” дату – 5 років! Святкове служіння дитячого клубу для дітей та їхніх батьків. Старший пастор “Гефсиманії” привітав Клуб із річницею та особливо привітав служителів Дитячого Клубу.

Привітання від пана Юрія Тибінки – начальника відділу соціальної роботи Галицького району м. Львова. У програмі святкування були веселі ігри, конкурси та багато пісень з рухами. Вручення грамот та подарунків. “Найщасливіші” – Діанка та Владик Завадські. 

Три дитячих домашніх групи спільно раділи, молилися та вивчали Боже Слово. Молитва за іменинників. Євангелізаційне служіння Клубу “Майбутні Батьки України” на День Захисту Дітей біля кінотеатру “Сокіл”. 

01 Червня на День Захисту дітей, Дитячий Клуб Церкви “Гефсиманія” у співпраці із Франківською райадміністрацією провели велику святкову програму на вулиці, біля кінотеатру “Сокіл”. Тут діти відкрто могли почути про Бога і Його любов. Клоуни Дитячого Клубу відвідали садочок для дітей із вадами зору із спеціальною програмою, щоб розповісти діткам про Божу любов через ігри та вистави. Християнський клуб дитячої творчості “Майбутні Батьки України” на фестивалі “Казка у Гаю” (“Шевченківський Гай”).

 

Подати молитовну потребу