Завершився Дитячий табір Церкви Гефсиманія “долаючи Вершини”

Жнива у Церкві “Гефсиманія”
28.07.2010
Перше Хрещення нової Церкви у м. Червонограді
07.08.2010

Завершився Дитячий табір Церкви Гефсиманія “долаючи Вершини”

У суботу 31 липня назад у Львів повернулися із табору у Карпатах (с. Верхнє Висоцьке) діти клубу “Майбутні Батьки України”, що діє при Церкві “Гефсиманія”. Більше 120 дітей із сіл Верхнє Висоцьке та Яблунівка (Турківський район) прийняли участь у дитячих таборах “Долаючи Вершини”, який проходив з 26 по 31 липня.

Сестра Леся Пилипенко та брат Павло Васіков проводять Біблійний урок. У малих групах діти, разом із лідерами обговорювали те, про що вони навчилися. “Як високе небо Божа любов” – і діти і дорослі простягаючи руки до неба дякували Господу за Його велику любов.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”420″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу