Піст та молитва за бачення Церкви на 2010 рік
13.12.2009
Посвячення служителів Церкви “Гефсиманія” на 2010 рік
21.12.2009

Свято Миколая

В день Святого Миколая, Дитячий клуб “Майбутні Батьки України” провів святкову програму у дитячому садочку для дітей з вадами зору а також у обласному притулку для неповнолітніх. Щороку, 19 грудня до українських дітей приходить Святий Миколай із подарунками солодощами та іграшками. Дитячий клуб “Майбутні Батьки України” також приєднався до Миколая щоб зробити свято у дитячому садочку для дітей із вадами зору.

Усі дітки радо зустріли Миколая та його помічників – ангелів. Вони з задоволенням приймали участь у іграх та конкурсах а також уважно дивилися виставу про те, як маленький хлопчик почав допомагати тим дітям, які потребували їжі або одягу, а згодом, коли виріс, він присвятив своє життя Богові і став єпископом Миколаєм. І звичайно кожен отримав від Миколая смачний подарунок і багато радісних вражень.

Вже багато років продовжується співпраця клубу “Майбутні Батьки України” та керівництвом притулку для неповнолітніх. Підопічні притулку – це в осоновному діти вулиці, позбавлені батьківської опіки і які не мають можливості провести свято у своїй родині. Тому Миколай, разом із помічниками із дитячого клубу “МБУ”, особисто завітав до притулку і кожна дитина отримала подарунок мала змогу відчути атмосферу свята.

 

Задати питання пастору