Служіння подяки за жовтень у Церкві “Гефсиманія”

Щомісячні молитовні зустрічі пасторів у Церкві “Гефсиманія”
25.10.2011
День Біблії у Церкві “Гефсиманія” міста Червонограда.
30.10.2011

Служіння подяки за жовтень у Церкві “Гефсиманія”

В останню неділю місяця у Церкві “Гефсиманія” проходить особливе Богослужіння подяки та прославлення Господа. Пастор ритуального служіння Церкви “Гефсиманія” привітав Церкву словами “Мир Вам!”. Група прославлення піднімаючи руки та возвеличуючи Господнє Ім’я повела Церкву у поклонінні та прославленні.

Сестра Ніна Турбіна засвідчила Церкві про те, що Господь благословив її родину і подякувала Господу за безпечний переїзд мами. Сестра Леся Пилипенко подякувала Господу за переїзд у новий будинок і подякувала Церкві за молитовну підтримку та допомогу у переїзді. Сестра Напрасник Ірина, керівник молитовного служіння Церкви, зачитала особливі подяки господу за відповіді на молитву, які отримує молитовне служіння.

Бог Святий, і Величний і вся Церква поклоняється Йому та піднімає свої руки та свій голос у хвалі. Старший пастор, Валерій Павлович Марченко: “Сьогодні ми подивимося що таке поклоніння. не з точки зору музики а з точки зору Слова Божого”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”306″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору