Посвячення служителів Церкви “Гефсиманія” на 2010 рік

Свято Миколая
20.12.2009
Різдвяний концерт
25.12.2009

Посвячення служителів Церкви “Гефсиманія” на 2010 рік

Більше як 60 членів Церкви “Гефсиманія” посвятили себе на відповідальні служіння у 2010 році. Урочисте Богослужіння розпочалось із різдвяного гімну “О вірні, прийдіть всі”. До нас на служіння завітав особливий гість – “Святий Миколай”, щоб привітати із наближенням Різдвяних Свят та подарувати кожному по цукерці.

Сестра Марта Петровська засвідчила Церкві про Боже зцілення від хвороби після того, як прийняла рішення служити і не зважати на високу температуру. Два місяці тому Марта прийняла Водне Хрещення і зараз проходить 2-гий курс Біблійної Школи “Становлення християнського характеру” метою якого є навчити молодих віруючих як проходити через випробування та як жити переможним християнським життям.

Молитва за зцілення з оливопомазанням згідно Слова Божого із послання ап. Якова 5:14 “Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім’я”. Старший пастор церкви “Гефсиманія” – Валерій Павлович Марченко проповідував на тему “Помазання”. Основою проповіді була біблійна розвовідь про Самсона (Книга Суддів 13-16 розділи). Помазання – це можливість співпрацювати з Богом.

Брат Лі Лян посвятив себе протягом року бути помічником служителя домашньої групи та служити у музичному служінні. Сестра Наталя Плахтина посвятила себе на 2010 рік у музичне служіння Церкви Гефсиманія. Сестра Леся Пилипенко посвятила себе на цей рік бути служителем Домашньої Групи, у музичне служіння та оформлювати (прикрашати) Храм. Сестра Ірина Напрасник посвятила себе бути служителем Домашньої Групи, керівником Молитовного служіння та у музичне служіння. Сестра Тетяна Хілютич отримала у цей день подвійне благословення, вона посвятила себе на молитовне служіння, а потім уся Церква привітала сестру Тетяну та брата Ігора Хілютича із 12-тою річницею подружнього життя.

Пастор музичного служіння Олена Мархева у 2010 році посвятила себе бути також служителем Домашньої Групи. Щоразу після закінчення Богослужіння кожен присутній має змогу поспілкуватися із братами та сестрами за чашкою чаю чи кави.

У геріатричний пансіонат, що більше відомий як дім престарілих, уже 2 роки брати і сестри із Церкви Гефсиманія приїжджають з євангелізаційними та концертними програмами. Вони служать також і тим людям, котрі не можуть самостійно пересуватися виконуючи заповідь Господню Матв.25:35-40 “Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили”. Більше 10-ти чоловік із мешканців пансіонату прийняли Святе Водне Хрещення і ще 5 чоловік готуються до вступу у Заповіт з Господом Ісусом Христом.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”479″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу