Особливий гість із Українського Католицького Університету (УКУ)

Церква “Гефсиманія” привітала з 6-ю річницею церкву “Посольство Боже” у місті Львові
08.11.2009
Служіння Подяки за місяць листопад
29.11.2009

Особливий гість із Українського Католицького Університету (УКУ)

Словом про закладені Богом сімейні цінності поділився Ігор Леньо – науковий працівник (ліценціат богослов’я) Інституту родини та подружнього життя УКУ. Старший пастор Марченко Валерій Павлович привітав церкву та гостей. Сьогоднішня проповідь пастора була основана на місці із Писання Ефесян 4:1-16 – Церква, як Тіло Христа. Церква це Тіло і кожному члену тіла потрібна Кров. 1 Івана 1:7 Якщо ми ходимо у світлі – ми перебуваємо у Христі, який є світлом для світу. Спільність ми маємо через спілкування та служіння один-одному у домашній групі. І тоді Кров Христа очищає нас від усілякого гріха.

Сім’я Пилипенків на цьомцу тижні святкувала 8-му річницю подружнього життя. Брат Анатолій Пилипенко служить у церкві допомогаючи привозити на Недільні Богослужіння старших братів та сестер, що не можуть самостійно добиратися, сестра Леся є служителем Домашньої Групи а також співає у хорі.

Пан Ігор поділився словіом про те, що сімейні цінності закладені в людину самим Богом ще від сотворення світу. Сучасне суспільство намагається замінити Божу істину напівправдою, але якщо у центрі спілкування між чоловіком та дружиною, виховання дітей, відносин із іншими людьми буде Бог – там буде свобода!

Після довгої хвороби на служіння прийшла сестра Надія Сташкова рзом із онукою – сестрою Анною Охмак. У великій сім’ї служителів Ігора та Тані Хілютич свято – син Роман визнав у молитві Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем та розпочав підготовку до Водного Хрещення через перший курс Біблійної Школи “Перші кроки у Христі”.

 

Задати питання пастору