Осіння толока у Церкві “Гефсиманія”

День Жнив у Церкві “Гефсиманія” міста Червонограда
09.10.2011
Богослужіння у місті Червонограді
16.10.2011

Осіння толока у Церкві “Гефсиманія”

Брати і сестри прийшли на толоку, щоб спільно підготувати Храм до початку зими та майбутніх ремонтних робіт у кімнатах на другому поверсі. На другому поверсі Храму знаходяться 5 кімнат у яких розміщена Недільна Школа, ясла для наймолодших та медіа кімната. Ці кімнати мають дуже високу стелю – 4 м. і взимку обігрівати такий об’єм дуже дорого тому було вирішено опустити стелю на 1,5 м.

Брати розпочали підготовку до ремонтних робіт у кімнатах. Перш ніж приступати до основних робіт потрібно очистити стару фарбу. Потім, брати спеціальним розчином загрунтовували усі тріщинки у стінах та стелі, для того, щоб їх не нищили волога і грибок.

А сестри в цей же час прибирали у Залі та кімнатах Недільної Школи готуючи їх до опалювального сезону. Через чисті вікна – і дивитися на Божий світ приємніше 🙂

А після доброї роботи – дуже добре разом поїсти смачну їжу. Моліться за нас, за Боже ведення у будівництві та реконструкції Храму Церкви “Гефсиманія” у місті Львові.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”310″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору