На останньому Богослужінні Церкви “Гефсиманія” були підведені підсумки року

Різдвяний концерт
25.12.2009
Новорічна ніч у Церкві “Гефсиманія”
01.01.2010

На останньому Богослужінні Церкви “Гефсиманія” були підведені підсумки року

Отаннє у 2009 році Недільне Богослужіння, Церкву Гефсиманія відвідали пастор Тетяна Вознюк та пастор Олег Моляр із дружиною Світланою із Церки Емануїл (Київ), а також давній друг нашої церкви – сестра Олена Наливайко. Багато людей у останню Неділю року, що минає, прийшли прославити Господа, благословити один-одного та отримати Духовну їжу.

Напередодні Різдва служіння розпочалося із урочистого гімну прославлення “Емануїл – Бог з нами є”. Сестра Цзянь Цень, що у 2009 році прийняла Святе Водне Хрещення, поділилася із Церквою свідченням про зміни у своєму житті.

Брат Хуо Цзя Лянь засвідчив про те, як Господь діє та благословляє його після покаяння. Брат Лі Лян прославив Господа на народному китайському духовому інструменті. Пастор Церкви “Емануїл” Тетяна Вознюк (дружина єпископа об’єднання “Божа Церква” Віталія Вознюка) засвідчила про своє життя та поділилася Словом від Бога.

Пастор Церкви “Емануїл” – Олег Моляр поділився Словом основню темою якого було місце із Євангелія від св.ап.Івана – “Як вони вже поснідали, то Ісус промовляє до Симона Петра: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси ягнята Мої!” (Iван.21:15)

Сьогодні велике свято на небесах – сестра Аня Хілютич та ще одна сестра із Китаю – Лі Менмен прийняли Ісуса Христа, як свого Господа та Спасителя і розпочали підготовку до вступу у Заповіт з Господом Ісусом через Святе Водне Хрещення.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”477″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Подати молитовну потребу