Євангелізація у Львівському Геріатричному пансіонаті

Свято з нагоди Дня Незалежності України
24.08.2009
Встановлення електропідстанції у Карпатах
23.09.2009

Євангелізація у Львівському Геріатричному пансіонаті

У пансіонаті для людей похилого віку та людей з обмеженою діездатністю команда служителів церкви “Гефсиманія” провела євангелізаційний показ християнського художнього фільму “Джонні. Історія життя”.

Ця стрічка є свідченням з реальної життєвої історії дівчини, яка незважаючи на набуту фізичну недієздатність, перемогла свої життєві обставини через шлях до віри в Господа Ісуса Христа. Глядачам була надзвичайно близька тематика стрічки, оскільки їх життя – це щоденна боротьба з вадами тіла. Проте через цей фільм вони побачили християнську надію – як жити і перемагати життєві труднощі разом з Господом Ісусом. Наприкінці показу служителі церкви провели обговорення фільму і підвели підсумок, а саме проголосили слова Доброї Новини для всіх людей.

Багато старших людей, які страждають від проблем із здоров`ям та, нерідко, від самотності побачили надію і сенс життя навіть у складних обставинах. Стрічка усім надзвичайно сподобалась. Ми молимось за подальше служіння цим особливим людям та їх потребам, щоб всі вони почули звістку Євангелія, і щоб Господь торкнувся їх душ і тіл.

 

 

Подати молитовну потребу