Х Ювілейний міжконфесійний Різдвяний концерт

День Батька 2017
23.12.2017
Гурт Церкви “Гефсиманія” в Львівському музеї історії релігії.
22.01.2018

Х Ювілейний міжконфесійний Різдвяний концерт

25 грудня 2017 року у приміщенні Християнської Євангельскої Церкви «ГЕФСИМАНІЯ» м.Львова відбувся X Ювілейний міжконфесійний Різдвяний концерт. На свято були запрошені діти поранених та загиблих воїнів АТО та їхні родини.

Розпочали Різдвяне свято хор та камерний оркестр «JESU JUVA» (керівник Сергій Якобчук)

 

Пастор церкви «ГЕФСИМАНІЯ» Валерій Марченко привітав гостей з Різдвом Христовим і запросив всіх до молитви «Отче наш», яку дав нам Господь Ісус Христос (Мф.6:9-13). Голова міста Львова Андрій Іванович Садовий привітав особливим Різдвяним вітанням гостей “СВЯТА РІЗДВА”.

 

На декілька хвилин учасники «СВЯТА РІЗДВА» поринули в атмосферу евангельских подій завдяки уривку з фільму «Божественне народження/ТЬе Nativity story» (2016). Диякон церкви «ГЕФСИМАНІЯ» Вячеслав Воровченко натхненно розповів про значення 4 свічок АДВЕНТУ: пророків, вселенської зірки, анголів, пастухів—перших проповідників Євангелія і запалив останню 4 свічку.

Різдвяною піснею “Тихая Ніч” прославили Господа діти недільної школи та молодіжний гурт церкви «ГЕФСИМАНІЯ». Начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Володимирович Лис привітав церкву як одного з кращих партнерів у роботі з дітьми та молоддю.

 

Спільнота «Благословіння» при церкві Свв. Володимира і Ольги прославила Господа Ісуса Христа Різдвяними піснями у сучасному виконанні. Продовжили концерт гурт «Нові люди», який прославив Господа у сучасному музичному стилі (керівник Павло Лозинський).

На завершення “СВЯТА РІЗДВА” музичний гурт Церкви “ГЕФСИМАНІЯ” заспівав радісну Різдвяну пісню “А в Україні Різдво”. Після закінчення “СВЯТА РІЗДВА” всі діти отримали подарунки “Сумка Самаритянина”, які приготували діти та їх батьки з Церков США та Канади.

Задати питання пастору