Фестиваль “Soli Deo Gloria” з нагоди 500 річчя Реформації.

Вечір християнської пісні в Червонограді і проповідь Євангелія
20.05.2017
Дитячий табір “Шлях Чемпіона”
10.10.2017

Фестиваль “Soli Deo Gloria” з нагоди 500 річчя Реформації.

1-4 червня в центрі м. Львова перед Оперним театром відбувся фестиваль “Soli Deo Gloria”, Багато колективів та виконавців з різних євангельських церков славили Г оспода християнськими піснями, між якими пастори звершу вали молитви, проповідували слово Боже та розповідали факти про потужний вплив Реформації на сучасний світ.

Церква “Гефсиманія” взяла активну участь в організації заходу, а також виставила намет, де було розповсюжено багато Нових заповітів та іншої християнської літератури.

Пастор Валерій Марченко запрошує до вітального слова представників різних конфесій, євангельських та традиційних, а також обласної та міської влади. Євген Бойко, Директор департаменту “Адміністрація міського голови” та Оксана Сто-колос-Ворончук, заступник голови ЛОДА вітають місто з нагоди 500 річчя Реформації.

 

Музична група Церкви “Гефсиманія” славить Господа в центрі міста. Разом з Церквою “Гефсиманія” виступав танцювальний колектив із спільноти “Благословення” Церкви свв. Володимира та Ольги (УГКЦ). Перед сценою було виставлено багато стільців для глядачів.

 

Пастор Валерій Марченко та музична група Церкви Тефсиманія” перед Оперним театром    

 

Брати та сестри разом з дияконом Вячеславом Воровченком (крайній справа) виставиші намет та розповсюджували багато Нових заповітів та іншу християнську літературу.

 

Того самого дня Церква “Гефсиманія” святкувала свою 7 річницю від заснування, і разом з братами та сестрами зі Львова служила на євангелізації як одна команда!

 

 

Задати питання пастору