День Жнив у Церкві “Гефсиманія” міста Червонограда

Церква “Гефсиманія” міста Львова подякувала Господу за Жнива
09.10.2011
Осіння толока у Церкві “Гефсиманія”
15.10.2011

День Жнив у Церкві “Гефсиманія” міста Червонограда

Сьогодні Церква подякувала Господу за щедрий урожай у цьому році. Щедрий стіл – овочі, фрукти, ягоди усе це нам подарував Господь і у сьогодні у церкві “Гефсиманія” особливе Богослужіння подяки за жнива. Брати і сестри з радістю вітали один одного словами “Мир Вам”.

Група прославлення у подячній пісні повела Церкву у поклонінні та прославленні. Сестра Наталія Сергеєва сказала слово про час жнив у житті людини – “Плоди на полі нашого життя”. Пастор Дмитро Семченко провів молитву за молитовні потреби членів Церкви – за спасіння рідних та близьких, зцілення хворих, особисті потреби і особливо подякував за відповіді на молитви.

Сестра Маріанна Петрова – “Ісус Навин сказав – Я та дім мій будемо служити Господу. А що ж таке “служити”?” Діти та молодь також привітали Церкву із святом Жнив і приготували вірші про жнива та Господні благословіння.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”312″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Задати питання пастору