День Батька 2017

Виїзне служіння хрещення на озері
25.10.2017
Х Ювілейний міжконфесійний Різдвяний концерт
04.01.2018

День Батька 2017

Тато — це звичайна людина, яка робить усе можливе і неможливе аби стати для своєї дитини Суперменом. Сьогодні особа батька відіграє важливу роль, і це намагалися висвітлити на заході, який організувала Християнська євангельська церква «Гефсиманія» разом з іншими церквами міста Львова, а також з представниками місцевої влади та громадськими організаціями. і вітальним словом виступили: пастор церкви «Ковчег» Андрій Ковальчук, о. Григорій Драус, парафія св. Иоана Павла II (РКЦ), а також старший пастор церкви «Гефсиманія» Марченко Валерій.

 

Окрасою свята стали виступи зразкового ансамблю естрадного танцю «Добрий настрій», студія дитячого театру «Мудрагелики» ЦТДЮ «Галичина», музичні виступи МБО «Армія спасіння», спільнота «Благословення» церкви св. Володимира та Ольги, а також музичний гурт церкви «Гефсиманія».

 

До вітального слова були запрошені представники місцевої влади: начальник відділу «Служба у справах дітей» Ростислав Тимків, Володимир Лис, який є начальником служби у справах дітей ЛОДА та депутат Львівської міської ради.

 

Під час свята датячий клуб «Сутіеркнига» проводив різноманітні ігри для дітей. А також працював намет для роздачі християнської літератури. В кінці свята диякон Християнської євангельської церкви «Гефсиманія» Вячеслав Воровченко сказав заключне слово, що батько являє своїй дитині Бога.

Задати питання пастору